nabídky práce: Okres Kladno

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 962 výsledků

Skladník kompletace ovoce a zeleniny (m/ž) nová nabídka

Buštěhrad
  • Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nové kolegy do oddělení kompletace ovoce a zeleniny, kteří se nebojí manuální práce.

Skladník nová nabídka

LINDAB s.r.o.
Kladno +1 lokalita
  • Nástupní mzda 160Kč fixní plat + až 40Kč pohyblivá složka.
  • Pololetní odměny vyplácené 2x ročně (po odpracování 6 měsíců).
  • Salátový bufet pro zaměstnance zdarma.

Asistent zákaznického servisu (částečný/plný úvazek) nová nabídka

  • CO TI BUDE DĚLAT RADOST?
  • Když přivítáš každého zákazníka a usměješ na něj.
  • Když pomůžeš zákazníkovi, který si neví rady.
  • Tvůj šéf=tvůj kouč.

Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně, svoz z Prahy nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Kladno +2 lokality
120 Kč - 160 Kč za hodinu
  • Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.
  • Náplň práce: vyskladňování knih, balení knih apod.
  • Chuť do práce a aktivitu.

Administrativní asistent/ka

Buštěhrad
  • Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici administrativní asistent/ka.

Skladník - stravenky, dotovaná strava, svozy nová nabídka

Fajn práce s.r.o.
Rudná
  • Česká společnost zabývající se prodejem sportovního oblečení a potřeb přijme do svého týmu nové kolegy / kolegyně na pozice:
  • Místo výkonu práce: Rudná u Prahy.

Brigádník (ž/m) nová nabídka

135 Kč za hodinu
  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Odbavení zákazníků na pokladnách, informacích a obslužných…

PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU HOSTOUŇ 150,-Kč/hod nová nabídka

Washing services s.r.o.
Kladno
150 Kč za hodinu
  • HONDL GLOBAL SERVICES a.s. společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá vhodné kandidáty na pozici…

Manipulační dělník v odpadovém hospodářství nová nabídka

ISS International Czech Republic s.r.o.
Kladno
135 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Sběr a svoz odpadu v areálu.
  • Obsluha zařízení lisu a drtiče plastu.
  • Nepřetržitý provoz (od 06:00 - 18:00 a 18:00 - 06:00).
  • Pozice je vhodná pro absolventy.

Bezpečnostní pracovník nová nabídka

Falcon security, s.r.o.
Praha
  • Moderní a dynamická společnost, která se neustále rozvíjí a vznikají nové pracovní příležitosti za zajímavé mzdové ohodnocení.

Pracovník ostrahy parkoviště

Alsupa, s.r.o.
Kladno
110 Kč za hodinu
  • Nabízíme brigádu pracovník ostrahy parkoviště u obchodního domu.
  • Možnost volby směn - denní/noční/den v týdnu.

Ostraha/bezpečnostní pracovník - Nádraží Kladno nová nabídka

100 Kč za hodinu
  • Hledáme nové kolegy na pozici Strážný/ostraha do vestibulu na Nádraží v Kladně.
  • Směny denní/noční 12ctky - dle domluvy.
  • Dobré platové podmínky 100 Kč/hod.

Uklízečka nová nabídka

ATLANTIS - PAK SERVICE s.r.o.
Kladno
  • Jsme výrobní firma ve městě Slaný.
  • Přijmeme na HPP pracovníka/pracovnici na úklid kancelářských a výrobních prostor.

Barista IPPA Cafe, Praha 1 nová nabídka

Avanero s.r.o.
Praha
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
Požadavky
Požadovaný jazyk: Čeština
  • Pro kavárnu - cukrárny IPPA Cafe hledáme zaměstnance na pozici barista.
  • Jedná se o práci na HPP, v příjemném prostředí s nadstandardním platovým ohodnocením.

Pracovník úklidu Buštěhrad / okres Kladno. nová nabídka

YABOK s.r.o.
Buštěhrad
  • Přijmeme pracovníka na úklidové práce administrativy a skladu.
  • Jedná se o ruční úklid + úklid s mycím strojem.
  • Pracovní doba : 7, 5 hod/ denně po-pá + neděle.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!