nabídky práce: Okres Opava

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 18 výsledků

Svářeč CO2 nová nabídka

PROMET JOBS
Opava
32 000 Kč - 37 000 Kč měsíčně
  • Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
  • Zázemí silné a stabilní společnosti vytvořené v Česku.
  • Možnost zaškolení a získání dalších kvalifikací na naše…

INSTALATÉR – TOPENÁŘ

TEPELNÁ ČERPADLA MORAVA s.r.o.
Opava
  • Náplň práce: • montáž topných systému s tepelnými čerpadly • montáž podlahového vytápění a rekuperační jednotky • práce v terénu.

Pomocný dělník lakovny

ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.
Štítina
22 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Flexibilitu a konstruktivní odpovědný přístup k práci.
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost.
  • Práci ve stabilní a prosperující společnosti.

Mistr - Vrtmistr do geologického vrtu

emeco s.r.o.
Opava +1 lokalita
45 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Pro našeho klienta, vrtnou společnost, hledáme VRT MISTRA ke geologickým vrtům, průzkumům.
  • NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI* - stabilní geologická česká firma s…

Elektro Projektant - možnost kariérního růstu

edycool s.r.o.
Opava
35 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Pro stabilní českou společnost hledáme kolegu na pozici Elektro Projektanta.
  • Co budete u nás dělat: *.
  • Vymýšlení nových technických řešení.

ELEKTROMONTÉR / ELEKTRIKÁŘ nová nabídka

PRÁCE.TIPS
Studénka
  • Hledáš zajímavou a pozitivní změnu?
  • Neváhej se nám ozvat, právě totiž čteš nabídku, která by Tě mohla zaujmout!
  • • Dlouhodobou spolupráci na HPP pod kmen.

Kovář ve strojírenství nová nabídka

Keep In Touch, s.r.o.
Studénka
28 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Jsi fyzicky zdatný a nebojíš se tvrdé "chlapské" práce, kterou se můžeš pochlubit a uvidíš i výsledky?
  • Máš zkušenost s prací na kovárně, slévárně, obrobně,…

Obsluha ohraňovacího lisu - Štítina

Štítina
25 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně
  • Obsluha, provoz a údržba ohraňovacího lisu.
  • Manuální práce u automatického CNC stroje ohyby plechů na CNC ohraňovacím lisu.
  • Znalost práce na ohraňovacím lisu.

Vedoucí Městského kulturního centra Fulnek

Město Fulnek
Fulnek
30 000 Kč - 39 000 Kč měsíčně
  • Plat: 30 000,00Kč - 39 000,00Kč (měsíčně).

Elektronik / Elektrikář slaboproud (m/ž)

KEEP-IN-TOUCH, s.r.o.
Studénka
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Máš praxi jako elektrikář / elektronik a hledáš novou pozitivní změnu?.
  • Máš praxi v oboru a platnou vyhlášku 50 min.§6 ?.

Operátor/ka výroby

Chuchelná
21 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Pro našeho klienta hledáme šikovné *Operátory výroby.
  • Jedná se o nástup do kmenového stavu společnosti.
  • Nenáročná práce vhodná jak pro muže, tak ženy.

Specialista laboratoře ochrany veřejného zdraví

30 000 Kč - 47 000 Kč měsíčně
  • Měření a hodnocení lokální svalové zátěže metodou integrované EMG.
  • Měření a hodnocení pracovních poloh.
  • Měření a hodnocení celkové fyzické zátěže.

Nástrojář - opravy a výroba forem (vstřikolisy)

Chuchelná
  • Pro našeho klienta, dodavatele plastových dílů, hledáme Nástrojáře, který bude mít na starosti opravy forem na vstřikolisech plastů - ve třísměnném provoze.

Nástrojář

Chuchelná
  • Pro našeho klienta hledáme uchazeče na pozici Nástrojáře.
  • JEDNÁ SE O NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU SPOLEČNOSTI!
  • Vypracovává formy pro vstřikování plastů.

Elektromechanik (m/ž)

Studénka
  • Máš praxi s elektro údržbou a hledáš novou pozitivní změnu?.
  • Zvládneš pracovat na technickém řešení oprav?*.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!