nabídky práce: Okres Opava

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Neuvedená firma (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 27 výsledků

Pomocný dělník, dělnice

Opava
  • Karel Koudelka - tel: 553 794 109, Králová Jarmila - tel.: 553 794 413, e-mail: kralova@hssro.cz, info@hssro.cz.
  • Místo pracoviště: Ostravská 76/5, Opava, 74770.

Pomocný dělník / dělnice stavební výroby

Opava
20 000 Kč měsíčně
  • KO: Gilík Martin, tel.: 604 360 336, e-mail: gilikmartin@seznam.cz.
  • Náplň práce: rozvoz materiálu, pomoc na stavbách.
  • Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod..

Praktická sestra, všeobecná/-ý zdravotní sestra/bratr

Vítkov
25 740 Kč - 47 416 Kč měsíčně
  • Jana Klementová, tel. 739 386 358, 556 455 509, e-mail: jana.klementova@fno.cz SŠ vzdělání v oboru praktická nebo všeobecná sestra, jednosměnný provoz, nástup…

Kuchař -KA

Opava
  • KO: Trupar Tomáš Ing., tel.: 777 761 694 (volejte po - pá: 8:00 - 18:00), e-mail: t.trupar@labuznik-opava.cz.
  • Pracovní doba: po - pá - ranní směna.

Montér suchých staveb - sádrokartonář

Ludgeřovice
26 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • KO: Chříbek Vojtěch, tel. 774 787 693 (volejte po - pá 6:00-17:00), e-mail: chribek@chribek.cz vyučení v oboru stavebnictví, praxe není podmínkou, požadujeme…

Asistent -KA recepce/autopůjčovny

Opava
Rychlá odpověď
  • KO: Pflegrová Kristýna, tel.: 606 833 088, e-mail: zivotopis@uplusu.cz.Nevolat!!! - pouze zaslat životopis.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.

Obsluha CNC obráběcího centra

Opava
110 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Lebeda Rudolf, tel.: 777 213 254.
  • Životopis zašlete na e-mail: info@opavskastrojirna.cz.
  • Jedná se o manipulaci s břemeny nad 15 kg.

Uklízeč/ka

Bílovec +1 lokalita
  • Z: 20.4.2020 Určeno pro OZP a OZZ.
  • A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. je společnost, která se zaměřuje i na úklidové práce.

Geodet

Moravskoslezský kraj
20 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 20 000 - 45 000 Kč.
  • B, geodetické práce, venkovní měření, kancelářské zpracování, inženýrská geodezie, vytyčování hranic pozemků atd.

Rýsovač/ka

25 700 Kč - 28 100 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 25 700 - 28 100 Kč.
  • Místo výkonu práce: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice.
  • Kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy.