nabídky práce: Okres Ostrava-město

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Frýdek-Místek (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 166 výsledků

Asistentka/Asistent

Concia tech s.r.o.
Frýdek-Místek
  • Shromažďování a evidenci účetních dokladů.
  • Shromažďování a evidenci mzdových dokladů.
  • Korespondence s úřady, bankami, odběrateli, dodavateli.

referent výkonového zpoplatnění

MV ČR - Služební místa
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo působiště (region): Frýdek - Místek.

Kuchař, šéfkuchař

19 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • A11 z:9/4/2020 Do veselého kolektivu hledáme kuchaře se smyslem pro vedení lidí.
  • Požadujeme: - řidičský průkaz skupiny B. Pracovní doba: - pondělí až pátek 6:00…

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ KOMUNIKACE A MARKETINGU

Element Concept s.r.o.
  • Hledáme k nám do týmu posilu, která se nebojí udělat rozhodnutí a ráda by se podílela na rozvoji našeho kávového eshopu a pražírny.

Finanční referent/Celní deklarant

25 000 Kč - 29 000 Kč měsíčně
  • Různorodá práce na finančním oddělení.
  • Zajišťování a organizování mezinárodní přepravy.
  • Chuť se učit novým věcem.
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění.

Pracovníci hlavní informace/pokladní

21 900 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • A11 z:1/6/2019.
  • Práce na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
  • Práce vhodná i pro absolventy škol.
  • Kontakt e-mailem uveden viz výše.

Pracovník kanceláře

LACUSON spol. s r.o.
  • Popis pozice: kompletní zpracovávání přijatých objednávek zákazníka a administrativa s tím spojená.
  • Tvorba cenových nabídek, kalkulace, zpracování přehledů…

ÚKLID

Otakar Kabilka
90 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Úklid nebytových prostor v Nošovicích.
  • Čistý VRT, spolehlivost, pracovitost, dobrou orientaci v prostoru.
  • Dobrý pracovní kolektiv, brigádu i HPP, dobré platové…

Operátor Kvality - náborový příspěvek + bonusy+ stravenky

GLOBAL LABOUR SERVICE s.r.o.
  • Pro našeho významného klienta , který působí v průmyslové zóně v Nošovicích hledáme šikovného uchazeče na pozici Operátor Kvality .
  • Ochotu učit se novým věcem.

Prodavač/ka chovatelských potřeb

SUPER ZOO
  • Je nám líto, ale pozice je již obsazena.
  • Zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti.