nabídky práce: Okres Písek

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 48 výsledků
SVOM s.r.o.
Okres Písek
  • Ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka.
  • Náplň práce: obsluha dojírny, dojení a ošetřování dojnic.
  • Požadujeme kladný vztah ke zvířatům.
Okres Písek
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Fyzická zdatnost a elán do práce.
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Protivín
19 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných palet.
  • Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na zpracování dřeva.
  • Vhodné pro manuálně zručné uchazeče.
TOBACCO PRAGUE s.r.o.
Okres Písek
  • Pracoviště: U Vodárny 2587, Budějovické Předměstí, Písek.
  • Náplň práce: kontakt se zákazníky.
  • Pracovní doba Po-Pá od 7,30-16,00 hod.
KOČÍ a.s.
Okres Písek
  • Jednosměnný provoz, požadujeme střední odborné vzdělání (výuční list), nástup dle dohody.
  • Pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení.
KOČÍ a.s.
Okres Písek
  • Stavební společnost hledá nového pracovníka.
  • Nabízíme nástupní plat 28 000 Kč.
  • Náplň práce – aktivní vedení pracovního týmu, koordinace a kontrola kvality práce…
MUR PORTANT s.r.o.
Okres Písek
  • Možno i brigádně s výplatou týdně.
  • Požadujeme: předchozí praxi s obsluhou kolového bagru.
  • Okres Písek, Tábor, Planá na Lužnicí.
Mišovice
25 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Obsluha dojírny, dojení a ošetřování dojnic.
  • Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům.
  • Pracovní doba: krátký/dlouhý týden.
  • Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc.
Wotan Forest, a.s.
Okres Písek
  • Práce je vhodná pro manuálně zručné uchazeče.
  • Náplň práce: Obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných palet, obsluha automatizovaných strojů a zařízení…
JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
Písek
2 500 Kč - 5 000 Kč týdně
  • JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice provozuje síť maloobchodních prodejen po celých Jižních Čechách, supermarketů Terno v Českých Budějovicích,…
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?