nabídky práce: Okres Písek

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Jihočeský kraj (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 156 výsledků
SVOM s.r.o.
Okres Písek
  • Ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka.
  • Náplň práce: obsluha dojírny, dojení a ošetřování dojnic.
  • Požadujeme kladný vztah ke zvířatům.
Okres Písek
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Fyzická zdatnost a elán do práce.
TOBACCO PRAGUE s.r.o.
Okres Písek
  • Pracoviště: U Vodárny 2587, Budějovické Předměstí, Písek.
  • Náplň práce: kontakt se zákazníky.
  • Pracovní doba Po-Pá od 7,30-16,00 hod.
KOČÍ a.s.
Okres Písek
  • Stavební společnost hledá nového pracovníka.
  • Nabízíme nástupní plat 28 000 Kč.
  • Náplň práce – aktivní vedení pracovního týmu, koordinace a kontrola kvality práce…
KOČÍ a.s.
Okres Písek
  • Jednosměnný provoz, požadujeme střední odborné vzdělání (výuční list), nástup dle dohody.
  • Pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení.
MUR PORTANT s.r.o.
Okres Písek
  • Možno i brigádně s výplatou týdně.
  • Požadujeme: předchozí praxi s obsluhou kolového bagru.
  • Okres Písek, Tábor, Planá na Lužnicí.
Local Work s.r.o.
Okres Písek
120 Kč za hodinu
  • Dělník/ce v potravinářské výrobě.
  • Hledáme kolegy na 2 směnný provoz po 12 hod. do potravinářského podniku ve Vodňanech/Mirovice.
ARGUS, spol. s r.o.
Okres Strakonice
  • Požadujeme čistý trestní rejstřík, certifikát Strážný výhodou.
  • Kontakt: telefonicky od 7:00-16.00hod., Filip Pavel, e-mailem.
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Okres Písek
  • Servis a opravy zemědělské techniky.
  • SŠ vzdělání technického, elektro nebo zemědělského směru, případně vyučení ve strojním nebo zemědělské oboru (např. opravář…
KOČÍ a.s.
Okres Písek
  • Nabízíme plat 40 000 Kč, využití vozidla i k soukr. účelům, stravenky .
  • Požadujeme – SŠ/VŠ stavební, ŘP sk.