nabídky práce: Okres Písek

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 334 výsledků

Dělník/ce v potravinářské výrobě.

Local Work s.r.o.
Okres Písek
110 Kč za hodinu
  • Dělník/ce v potravinářské výrobě.
  • Hledáme kolegy na 2 směnný provoz po 12 hod. do potravinářského podniku ve Vodňanech/Mirovice.

Prodavač/ka maso-uzeniny Milevsko

ZEMAN
Milevsko +1 lokalita
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:

Dělník na výrobu palet.

Wotan Forest, a.s.
Okres Písek
  • Práce je vhodná pro manuálně zručné uchazeče.
  • Náplň práce: Obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných palet, obsluha automatizovaných strojů a zařízení…

Strojník kolového bagru.

MUR PORTANT s.r.o.
Okres Písek
  • Možno i brigádně s výplatou týdně.
  • Požadujeme: předchozí praxi s obsluhou kolového bagru.
  • Více info na telefonním čísle viz níže.

Brigáda - Doplňovač/ka zboží Písek

sales field force s.r.o.
Písek +3 lokality
  • Pro naše významné klienty v oblasti potravin a drogerie, hledáme brigádníky na pozici: doplňování zboží.
  • Termín nástupu: Ihned (dlouhodobá spolupráce).

Správce rekreačního zařízení

Městská část Praha 9
Sepekov
  • Drobné opravy v objektu celého rekreačního střediska.
  • Údržba bazénu a dětského hřiště.
  • Vykonávání kontrolní činnosti, technického dozoru při opravách,…

Senior Capital Equipment & Tooling Buyer

  • Responsible for the contracting and purchase of capital equipment & production tooling in accordance with company policies, procedures and strategic objectives.

Kuchař/ka – JITEX Comfort

  • V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace.
  • Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj.

Pracovník/ce do zemědělství.

DEMYDA s.r.o.
Okres Strakonice
  • Náplň práce: celoroční péče o ovocné stromy, sběr plodů.
  • Kontakt: Demyda Olena, telefonicky, e-mailem.

Prima brigáda - i 150 Kč/h, mnoho benefitů, flexibilní směny...

DomiCall, s.r.o.
Písek
110 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Chceš si vydělat peníze, užít si zábavu a plánovat si čas podle sebe?
  • Tak se přidej mezi naše spokojené kolegy a získej praxi na pozici Telefonní specialista.