nabídky práce: Okres Písek

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 351 výsledků
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH
Písek
  • Opravy tvarů forem - navařování a přesné broušení + měření.
  • Vyhledávání závad a samostatné odstraňování problémů.
  • 4 zkušenosti se svařováním TIG - výhodou.
ZEMAN
Vodňany
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:
KOČÍ a.s.
Okres Písek
  • Stavební společnost hledá nového pracovníka.
  • Nabízíme plat 40 000 Kč, využití vozidla i k soukr. účelům, stravenky .
  • Požadujeme – SŠ/VŠ stavební, ŘP sk.
ARGUS, spol. s r.o.
Okres Strakonice
  • Požadujeme čistý trestní rejstřík, certifikát Strážný výhodou.
  • Kontakt: telefonicky od 7:00-16.00hod., Filip Pavel, e-mailem.
Wotan Forest, a.s.
Okres Písek
  • Práce je vhodná pro manuálně zručné uchazeče.
  • Náplň práce: Obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných palet, obsluha automatizovaných strojů a zařízení…
Okres Písek
  • Požadujeme: Předchozí praxe v strojní údržbě, zkušenost s řízením čelních nakladačů, výhodou ŘP sk.
  • T, strojní průkaz Náplň práce: Práce v manipulaci kulatiny,…
  • V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace.
  • Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj.
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Protivín
19 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Obsluha linky na výrobu řeziva a jakostní třídění kulatiny.
  • Nastavení linky mechanicky i počítačově, dle typu kulatiny.
  • Vhodné pro manuálně zručné uchazeče.
Pöttinger
Vodňany
  • Vyhledávání dodavatelů a jednání s nimi.
  • Řešení poptávek, objednávek a související dokumentace.
  • Komunikace s mateřskou společností a interními zákazníky.
Strakonice
  • Under direction, the Plant Manager plans, directs and controls activities at a subsidiary operation to accomplish budgeted financial objectives.