nabídky práce: Okres Plzeň-jih

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 67 výsledků

Číšník/servírka nová nabídka

PIZZA za 100 - PL s.r.o.
Plzeň
  • Hledáme pracovníky na pozici číšník/servírka do nové pizzerie v Plzni.
  • Komunikativnost, příjemné vystupování, pracovitost, odpovědnost.

Pracovnice úklidu Plzeň -Křimice nová nabídka

Dorfner s.r.o.
Plzeň
100 Kč za hodinu
  • Hledáme pracovnici na úklid sociálního zázemí a kancelářských prostor.
  • Úklid probíhá po-pá od 7-11 hodin, občas v neděli dopoledne na 2 hodiny.

Noční inventura Plzeň 130Kč/hod, výplata 1x týdně nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Plzeň
130 Kč za hodinu
  • Hledáme několik schopných a spolehlivých brigádníků na noční inventuru.
  • Inventura probíhá v obchodě s potravinami.
  • Náplň práce je skenovat a počítat zboží.

pomocník - izolatér nová nabídka

Luboš Hes
Plzeň
125 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Manuální zručnost, i bez praxe.

Prodavač/ka ve vinotéce, 100Kč/hod

007 JP s.r.o.
Plzeň
  • Naše společnost hledá spolehlivého kolegu na pozici prodejce sudového vína ve vinotéce NC Kaufland - Area Bory.

Výlep plakátů - Plzeň - 900,-Kč/neděle

RENGL, s.r.o.
Plzeň
900 Kč denně
  • Hledáme brigádníka pro výlep plakátů v Plzni.
  • Výlep plakátů se provádí 1x týdně a to v neděli.
  • Brigádník má na starosti cca 24 plakátovacích ploch.

Asistent/ka prodeje v půjčovně lyží nová nabídka

KÖNIG - SURF, s.r.o.
Plzeň
95 Kč - 135 Kč za hodinu
  • Sháníme studenty na brigádu do naší prodejny/půjčovny lyží, snowboardů a běžek.
  • Naším cílem je vytvořit přátelské prostředí tak, aby zákazníci odcházeli…

Řidič s vlastním vozem sk. B

JF Riders service s.r.o.
Plzeň
250 Kč - 300 Kč za hodinu
  • Nabízíme práci jako řidič sk.B.
  • Pro převoz našich klientů z bodu A. do bodu B.
  • Práce na DPP, v případě spokojenosti rádi nabídneme HPP.

Sezónní brigáda - Šlapání zelí

Zelárna Lobkowicz s.r.o.
Plzeň
110 Kč za hodinu
  • Zpracovávání zelí (šlapání, krouhání, čištění).
  • Nástup od 1.9. do 30.11.2020.
  • Nástup na DPP nebo DPČ.
  • Vhodné i pro fyzicky zdatné důchodce.

Administrativní pracovník

Parketcentrum s.r.o.
Plzeňský kraj
  • Fakturace, příprava podkladů pro účetnictví, kontrola údajů, atd.
  • Požadujeme Práce na PC, znalost základů ekonomiky, účetnictví výhodou. komunikativnost…

Úklidová pracovnice Slovany - 3 hod. nová nabídka

HLS SECURITY AGENCY s.r.o.
Plzeň
  • Hledáme spolehlivou a velmi pečlivou pracovnici v produktivním věku na úklid kancelářských prostor na Slovanech.
  • Pracovní doba Po-Pá 3 hodiny od 15.00-18:00.

Příprava jídel - kavárna Enjoy Plzeň na DPP

Coffee group s.r.o.
Plzeň
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Hledáme do oblíbené kavárny v centru Plzně na Klatovské- Enjoy coffee parťáka/parťačku do kuchyně na výrobu jídel.
  • Vhodné i pro ženy na MD.

Strojový úklid + ruční dočištění 1x TÝDNĚ

Plzeň
800 Kč denně
  • Hledáme pracovníka/ici pro strojový úklid haly včetně ručního dočištění 1x týdně VGP Park Plzeň Bručná.
  • Úklid musí probíhat v odpoledních hodinách od 15:00.

Ostraha stavby Přeštice nová nabídka

Nero Security, s.r.o.
Plzeň
95 Kč za hodinu
  • Hledáme pracovníky ostrahy pro stavbu v Přešticích (okr. Plzeň).
  • Pouze denní směny pondělí - pátek.
  • Nenáročná práce vhodná i pro OZP.

Ostraha nádraží v Plzni

Plzeň
102 Kč - 103 Kč za hodinu
  • Hledáme pracovníky ostrahy pro hlavní nádraží v Plzni.
  • Práce v nepřetržitém provozu, směny den/noc.
  • Náplní práce je pochůzková činnost po areálu nádraží,…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!