nabídky práce: Okres Plzeň-jih

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Částečný úvazek (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 5 výsledků

Servírka/číšník/obsluha hostů

Joachim Lewidt
Spálené Poříčí
  • Pro menší, příjemnou restauraci přijmu servírku.
  • Práce v týdenních směnách týden - dopolední směna, týden odpolední směna) Požaduji komunikativnost, ochotu,…

Post Labeling Researcher (part-time)

  • Are you a social media fan ?
  • If you want to start your career in this field and work with social media we have the right opportunity for you.

Obchodní zástupce/zástupkyně.

Reklamní agentura David & Jakub s.r.o.
Okres Plzeň-město
  • Náplň práce: péče o stávající partnery, akvizice nových klientů, rozvíjení obchodních a osobních vztahů s obchodními partnery.

MKA - OPS Support Agent - Hourly

FedEx Express EU
Vejprnice
  • Responsible for the completion of defined processes and procedures to deadline, ensuring accuracy, completeness, and compliance with relevant internal and…

Pokladní PLZEŇ

Thompson Personnel Management
Plzeň
120 Kč za hodinu
Rychlá odpověď
  • Však už to znáte, pozdravit, namarkovat, nechat zaplatit, rozloučit se.
  • Hledáme další šikovné zájemce o pozici pokladní, kteří s touto prací mají už zkušenost.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli