nabídky práce: Okres Plzeň-sever

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 362 výsledků

Brigáda - Dotcom (HM Plzeň Rokycanská) nová nabídka

Okres Plzeň-město
  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.

Operátor/ka výroby nová nabídka

22 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Pro společnost vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl, hledáme šikovné operátorky a operátory s citem pro jemnou a precizní práci.

Strojař - až 70 000 Kč dle zkušeností! nová nabídka

  • Mezinárodní společnost zabývající se výrobou výtahových systémů hledá posilu do svého týmu.
  • Spolupráce v rámi menšího týmu technologů.

Kontrolor kvality v Boru u Tachova nová nabídka

150 Kč za hodinu
  • Chceš čistou a jednoduchou práci?
  • Pojď kontrolovat součástky do automobilů v okolí Boru. - jednoduchá a čistá práce.
  • Práce na ranní a odpolední směny.

Operátor/ka balení a značení.

G-ELIT Zweigniederlassu
Okres Plzeň-sever
  • Operátor/ka balení a značení.
  • Přijmeme pracovnici/níka na balení a etiketování výrobků.
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek - ranní, odpolední.

Vrátný-pracovník ostrahy.

S.C.SERVIS Group, s.r.o.
  • Pro objekt v Nýřanech přijmeme pracovníka pro obsluhu vrátnice výrobního areálu.
  • Vymezeno pro OZP, vhodné pro muže i ženy i bez praxe a certifikátu.

Administrativní pracovník/ce. nová nabídka

INVEL PLUS spol.
  • Přijmeme zaměstnance - provoz výroba pružin.
  • Zajištění agendy obchodních případů, poptávek, nákup materiálu, jednání se zákazníky, zpracování výrobních dokladů,…

Barista/ka.

Lovato s.r.o.
  • Do nové moderní kavárny hledáme kolegu na HPP.
  • Zkušenost s kávou je výhodou, nikoli podmínkou.
  • Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, příjemné vystupování a…

Řidič nákladních vozidel pro kontejnerovou přepravu.

ASS TRUCK s.r.o.
  • Řidič nákladních vozidel pro kontejnerovou přepravu.
  • Nabízíme: Práce ve finančně stabilní firmě Moderní vozový park Každý řidič má vlastní vozidlo - bez…

Asistentka / asistent obchodního oddělení.

CHRISTO GROUP s.r.o.
  • Do našeho týmu hledáme komunikativního a týmového kolegu pro zajištění administrativní podpory obchodního oddělení.

Řidič/Řidička dodávky - sk. B.

Aktivtrans s.r.o.
  • Přijmeme na rozvoz paletových zásilek na firemní klientelu v plzeňském a karlovarském kraji.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Servisní technik IT.

APEKO GROUP s.r.o.
  • Náplň: poskytování záručního a pozáručního servisu, realizace zakázek (tisková řešení, čárové kódy, AV technika).
  • Více na našich web stránkách.

Zámečník.

29 500 Kč měsíčně
  • Pro našeho klienta sídlícího u Plzně, hledáme zaměstnance.
  • Požadujeme: praxe 2 roky, znalost výkresové dokumentace, praxe s nýtováním, šroubováním, tmelením.

Brigáda ve skladu s nástupem ihned! mzda 161 Kč/hod.! nová nabídka

161 Kč za hodinu
  • Máte možnost pracovat ve skladu s nástupem ihned a ještě si volit směny jak Vám budou vyhovovat.
  • Náplní Vaší práce bude kompletování internetových objednávek.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!