nabídky práce: Okres Praha-západ

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
3. stránka z 1 195 výsledků

Prodavač/-ka (lahůdky, pečivo, ovoce/zelenina) nová nabídka

Albert Česká republika, s.r.o.
Králův Dvůr
  • Chcete dělat práci, která není stejná každý den?
  • Je pro Vás důležitá jistota a pravidelný příjem?
  • Rádi vidíte výsledek své práce hned?

Looking for an interesting job experience?

Kladno
  • Are you passionate about Innovation, data analytics and Lean?
  • Do you think Continuous Improvement, and do you want to add value in a manufacturing environment?

PRACOVNÍK/CE DEZINFEKCE KLADNO 150,-Kč/hod

Washing services s.r.o.
Kladno
150 Kč za hodinu
  • Společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá uchazeče na pozici PRACOVNÍK/CE DEZINFEKCE.

Strážný/ná - Ostraha vrátnice Cerhovice

M&M Security Ensure s.r.o.
Hořovice +1 lokalita
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Cerhovicích.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
  • Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, příspěvek na.

Administrativa (editování) kontaktů, 100 Kč/h + provize

Call Time Strategy s.r.o.
Kladno
100 Kč - 165 Kč za hodinu
  • Hledáme kolegy pro vyplnění krátké ankety nebo obnovu emailů, jde o velmi jednoduchou práci.
  • Oslovujete nebo vyhledáváte kontakty za účelem otázek nebo…

Skladník (m/ž)

Buštěhrad
  • Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří se nebojí manuální práce.
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.

PRODAVAČ/KA

PAC Hořovice
Beroun
110 Kč za hodinu
  • Máš chuť pracovat a naučit se novým věcem?
  • Jsi manuálně zručný a flexibilní?
  • Tak se neváhej ozvat, radi tě uvítáme do svého týmu !
  • Co u nás budeš dělat?

Vedoucí směny (m/ž) - Unhošť (mzda po 3 letech 40 500 Kč)

Unhošť
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou.

MÁTE RÁDI LEGO, POJĎTE TVOŘIT S NÁMI - operátor/ka výroby nová nabídka

Manuvia FairJob s.r.o.
Kladno
26 057 Kč - 28 357 Kč měsíčně
  • Společnost LEGO je jedním z předních světových výrobců herních kostek, které vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti.
  • A Vy máte možnost stát se toho součástí.

Noční nakladač (m/ž) - Buštěhrad (35 hodin/týden - mzda po 3...

Buštěhrad

Stavební dělník, Zedník, Tesař

Středočeský kraj
  • Příprava směsí (malt, betonu, asfaltu, živic apod.).
  • Obsluha stavebních strojů a zařízení.
  • Vyučení v jakémkoliv učebním oboru (zedník, tesař).

Úklid prodejny - tesco Dolní Břežany ( brigáda )

Okres Praha-západ
  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.

Skladník – řidič VZV + RETRAK - Rudná nebo Jeneč

VAFO PRAHA
Chrášťany
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Co bude náplní Vaší práce?
  • Manipulace, skladování a vyskladňování zboží pomocí zakladače (retraku).
  • Odpovědnost za správně a včasně naložené/vyložené zboží.

STŘECHAŘ nová nabídka

Solidsun
Beroun
  • Máte praxi v montáži fotovoltaických panelů?
  • Ano? Tak víc už na nic nečekejte a vydejte se s námi do nebeských výšek!
  • Vzdělání: Odborné vyučení bez maturity.

Pracovník úklidu v Pavlově, 130kč/hod, výplata 1x týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Kladno
130 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Hledáme spolehlivou paní na úklid.
  • Náplň práce: Úklid kanceláří a zázemí, šatny, sociální zázemí, chodby ( cca 2 hod) , obsluha čistícího stroje (cca 6 hod).

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!