nabídky práce: Okres Praha-západ

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
5. stránka z 1 348 výsledků

Pracovník ostrahy, vrátný Praha 9 Vysočany. nová nabídka

2MM s.r.o.
Praha 5
87 Kč - 94 Kč za hodinu
  • Pro pracovní pozici vrátného - pracovníka ostrahy, hledáme uchazeče z řad nejlépe starobních důchodců nebo i ostatních uchazečů na DPP.

Volná Místa Lego-Svozy-Ubytování-Kariérní Postup

Manuvia, a. s.
Kladno
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Ochotu pracovat a vzdělávat se.

KONSTRUKTÉŘI STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ nová nabídka

kešner a.s.
Králův Dvůr
30 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: navrhování technických/technologických řešení výrobků pro dopravu a manipulaci se sypkými a kusovými materiály, konstrukční činnost, tvorba…

MASÉR/KA - THAJSKÁ MASÁŽ nová nabídka

Vojtěch Šafář
Beroun
  • Kontakt: předem tel. domluvit schůzku.
  • Adresa pracoviště: Vojtěch Šafář, Slapská 130, 266 01, Beroun.
  • Délka závazku: Na dobu určitou.

PRACOVNÍK/CE DEZINFEKCE KLADNO 150,-Kč/hod nová nabídka

Washing services s.r.o.
Kladno
150 Kč za hodinu
  • Společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá uchazeče na pozici PRACOVNÍK/CE DEZINFEKCE.

SVÁŘEČI CO2 nová nabídka

AUGUR-kovo spol. s r.o.
Beroun
16 280 Kč - 22 400 Kč měsíčně
  • Upřesňující informace: nástup možný ihned, po půl roce pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Zaměstnanecké výhody: prémie, podnikové stravování.

Junior IT

PHYSTER TECHNOLOGY
Jesenice
  • Zajímá Tě oblast softwarových technologií?
  • Studuješ SŠ nebo VŠ technického zaměření?
  • Chceš získat praktické zkušenosti, rozšířit a prohloubit znalosti?

Skladník (m/ž)

Buštěhrad
  • Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří se nebojí manuální práce.
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.

VEDOUCÍ LOGISTIKY nová nabídka

Autometal, spol. s r.o.
Lety
22 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme dobrou znalost AJ, výhodou znalost NJ, uživatelskou znalost MS Office, řidič. průkaz B, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu.

Skladník

Dek
Velké Přítočno
  • Kontrola materiálu, zda není rozbitý/poškozený.
  • Kontrola fyzického počtu materiálu, shoda s příjemkou.
  • Nakládání materiálu pomocí VZV zákazníkovi, v případě…

Pracovník úklidu v Pavlově, 130kč/hod, výplata 1x týdně nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Kladno
130 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Hledáme spolehlivou paní na úklid.
  • Náplň práce: Úklid kanceláří a zázemí, šatny, sociální zázemí, chodby ( cca 2 hod) , obsluha čistícího stroje (cca 6 hod).

Factory Design Engineer

Kladno
  • Do you want to design factory buildings, packing layouts, and processing areas for the best toy brand in the world?
  • Building relationships to all key partners.

Kuchař/ka

Alzheimercentrum
Černošice
  • „Vy pečujete o naše klienty, my pečujeme o vaše potřeby!“.
  • Více než 20 let patříme mezi špičku v péči o lidi s Alzheimerovou nemocí.
  • Proč do toho jít s námi?

Hledáme obchodní zástupce po celé ČR.

80 000 Kč měsíčně
  • Staňte se novým členem našeho obchodního týmu.
  • Právě teď hledáme obchodního zástupce po celé České republice.
  • Dále by vám neměl chybět řidičský průkaz sk.

Uklízeči nová nabídka

Slamini servis s.r.o.
Praha 6
  • Kontakt: Sláma Petr, tel.: 602383256, e-mail: info@ MVP: Evropská č. p. 689/148 Vokovice.
  • Adresa pracoviště: Slamini servis s.r.o., Evropská 689, 160 00, Praha.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!