nabídky práce: Okres Znojmo

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 466 výsledků

SUPER brigáda - malba na tělo a zaplétání copánků

Roman Fouček
Znojmo
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Pracovní náplní je Airbrush (malba dočasných tetování) a zaplétání copánků v kempech Jihomoravského kraje.
  • Cit pro výtvarné umění je vítaný, ale není podmínkou.

Tazatel/kontrolor - Znojmo

Data Servis - informace, s.r.o.
Znojmo
245 Kč - 400 Kč za hodinu
  • Náplní práce je návštěva restauračních zařízení (v místě bydliště), kde je zapotřebí vyplnit dotazník.
  • Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat…

SVÁŘEČ

Nevoga s.r.o.
Znojmo
  • Jsme vlastníky řízená mezinárodní rodinná společnost zabývající se vývojem a výrobou příslušenství do bednění pro stavební průmysl.
  • Těšíme se na Vaše odpovědi!

Pomocná síla v zemědělství 90,- až 100Kč/h čistého, zálohy

OPTIMPULS s.r.o.
Božice
90 Kč za hodinu
  • Hledáme spolehlivé lidi na práci na poli (sklizeň ovoce a zeleniny atd.).
  • 8 až 12-ti hodinové směny.
  • Možnost týdenních záloh (út a pá) nebo týdenního vyplácení.

Prodavač/ka.

Auto Square s.r.o.
Okres Znojmo
  • Příjmeme zaměstnance-(obsluha pokladny,příjem zboží,drobný úklid)- pro provozovnu Travel Free na hraničním přechodě Hevlín-Laa.

Číšník a servírka.

DA CHA YUAN s.r.o.
  • Pracoviště: Zelenářská 56/25, Znojmo.
  • Jedná se o práci v asijské restauraci.
  • Požadujeme praxi na obdobné pozici, čínský jazyk vítán.

Animátorka aktivit na Vranovské přehradě - ideální pro učite...

Znojmo
100 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Ideální brigáda na prázdniny pro učitelky, které se chtějí odreagovat v atraktivní lokalitě Vranovské přehrady a zároveň si přivydělat.

Pracovník údržby a obsluhy kotelen a výměníkových stanic.

ERDING, a.s.
  • Pracovník údržby a obsluhy kotelen a výměníkových stanic.
  • Náplň práce: údržba a obsluha kotlů v nízkotlakých plyn. kotelnách, výměník. předávacích stanicích.

Řidič - strojník.

Tresil s.r.o.
  • Sk. C. Jedná se o speciální vozidla určená k opravám vozovek, praxe není nutná, potřebné zaškolení zajištěno, profesní průkaz není nutností, velmi dobré platové…

Praktická sestra/bratr.

SENIORPROJEKT s.r.o.
27 000 Kč měsíčně
  • Domov pro seniory Jevišovka přijme zaměstnance.
  • Požadujeme minimálně střední školu zdravotního směru s maturitou, čistý trestní rejstřík.