nabídky práce: Ostrava

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 330 výsledků

Skladník/ce, řidič/ka

Ostrava
25 000 Kč - 33 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Slovenská 1085/1a, Ostrava - Přívoz.
  • Životopisy zasílejte na uvedený e-mail, do předmětu prosím uveďte text "Skladník".

Referent/ka pro odbyt a logistiku

Ostrava
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Životopisy zasílejte na uvedený e-mail, do předmětu prosím uveďte text "Referent(ka)".

Pracovník/ce úklidu nová nabídka

Ostrava
87 Kč za hodinu
  • DPP nebo PP na zkrácený úvazek 15-25 hod./týdně.
  • Místo pracoviště: Koksární 1097/7, Ostrava, 70200.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Office manager/ka

Ostrava
  • Pracoviště: Korunní 595/76, Ostrava - Mariánské Hory.
  • Kontakt osobně 13-16 hod. na adrese pracoviště, telefonicky 10-18 hod., e-mailem.
  • Co od Vás očekáváme my:

Pomocná síla

Ostrava
7 300 Kč - 10 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Vítkovická 3083/1, Moravská Ostrava.
  • Kontakt e-mailem, telefonicky 8-15 hod.
  • Úklid tří kanceláři, pomocné práce, balení, vybalování, počítání…

Ostraha objektu/vrátný

Ostrava
16 100 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Na Valše 237/21, Ostrava - Přívoz.
  • Ostravské opravny a strojírny jsou největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s…

Administrativní pracovník/ce nová nabídka

Ostrava +3 lokality
15 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Teslova 1129/2b, Ostrava - Přívoz.
  • NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ - PRVNÍ KONTAKT TELEFONICKY NEBO EMAILEM!
  • Místo určeno pro osoby OZP.

Vedoucí skladu

Ostrava
25 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Orlovská 726/155, Ostrava - Heřmanice.
  • Práce na PC, uživatelská znalost balíku MS Office, zejména Word a Excel,.
  • Mzda: 25 000 Kč / měsíc.

E-shop specialista, správce IT

Ostrava
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Sabinova 713/2, Ostrava - Svinov.
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na IT;
  • Praxi v IT na obdobné pozici;
  • Úvazek: 35-40 hod. týdně.

Skladník/ce, řidič/ka sk. B

Ostrava
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Orlovská 752, O - Heřmanice.
  • Kontakt osobně, telefonicky 8-16 hod., e-mailem.
  • Náplň práce: Příjem a expedice zboží fyzicky i v počítači, občasný…
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.