nabídky práce: Otnice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 20 výsledků

SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV - možný nástup do kmene nová nabídka

  • Víte, co obnáší práce se čtečkou?
  • A řízení VZV Vás baví?
  • Tak se nám ozvěte a najděte lepší práci.
  • Co Vás v práci čeká?
  • Co po Vás budeme chtít?

Zdravotní laborant/-ka. nová nabídka

IFCOR - KLINICKÉ LABORATOŘE, s.r.o.
Brno
  • Přijmeme zaměstnance pro naše pracoviště v Brně.
  • Požadujeme: dokončený obor pož. pozice (SZŠ,VOŠ), pečlivost, spolehlivost, samostatnost.

Neradi vstáváte a jste manuálně zruční? Brno Slatina nová nabídka

  • Nástup po domluvě, ideálně co nejdříve!
  • Vyhovovalo by Vám pracovat pouze odpolední směny, od 14 do 22 hodin?
  • Předchystávání materiálu pro montáž serverů.

Pohodová práce ve skladu - nábor přímo do kmene! nová nabídka

  • Hledáte stabilní zaměstnání, při kterém Vás práce bude bavit?
  • Nábor přímo do kmene společnosti.
  • Práce ve směnném provoze, lokalita RAJHRAD (svozová DOPRAVA…

Skladník na odpolední směnu - Brno Slatina nová nabídka

  • Nabízíme pozici operátora skladu bez VZV a skladníka s VZV ve Slatině na odpolední směnu!
  • Pracovní doba - Odpolední směny 14.00 až 22.00.

Elektrikář nová nabídka

Železárny Štěpánov
Brno
  • Hledáme nového zaměstnance na pozici elektrikář.
  • Mzdu od 27-30.000 Kč + náborový příspěvek 30.000 Kč.
  • Odměnu za nečerpání nemocenských dávek.

Brusič odlitků nová nabídka

Brno
  • Hledáme nového zaměstnance na pozici brusič odlitků.
  • Mzdu od 25-30.000 Kč + náborový příspěvek 20.000 Kč.

Jeřábník licí směny nová nabídka

Brno
  • Hledáme nového zaměstnance na pozici jeřábník licí směny.
  • Mzdu od 24-29.000 Kč + náborový příspěvek 20.000 Kč.

Svářeč odlitků nová nabídka

Brno
  • Hledáme nového zaměstnance na pozici svářeč odlitků.
  • Mzdu od 25-32.000 Kč + náborový příspěvek 20.000 Kč.

Pouze ranní směna - Operátor výroby - Slatina nová nabídka

  • Nabízíme práci v Brně ve Slatině a to na jednu směnu!
  • Nestresovat se odpoledními a nočními směnami?

Sanitář/-ka nová nabídka

Brno
  • Hledáme zaměstnance na uv. pozici pro naše pracoviště v Brně.
  • Pracovní náplň: pomocné a obslužné práce nutné k zajištění chodu laboratoře.

Jádrař nová nabídka

Brno
27 Kč - 35 Kč za hodinu
  • Hledáme nového zaměstnance na pozici jádrař.
  • Mzdu od 27-35.000 Kč + náborový příspěvek 30.000 Kč.

VMware ESXi Administrator nová nabídka

  • System Administrators are the gatekeepers to the many systems that run our company and our clients.
  • As a System Admin with IBM, you will have the opportunity to…

HR GENERALIST nová nabídka

ANECT
Brno
  • Baví Tě různorodá práce v oblasti HR?
  • U nás v ANECTu se dostaneš k personalistice od A do Z. Největší pracovní část však budeš věnovat recruitmentu a personální…

Kompletace zařízení ve výrobě - smlouva do kmene na neurčito nová nabídka

  • Chcete mít jistotu stabilní práce na dobu neurčitou?
  • S prací ve výrobě už máte zkušenosti, nebo jste alespoň manuálně zručný/á a hledáte novou výzvu?
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!