nabídky práce: Otnice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 92 výsledků

Řidič dodávky pro rozvoz mat. na nemocnice po ČR ,skladový p... nová nabídka

Jihomoravský kraj
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • První kontakt: telefonicky (denně od 16:00 do 19:00 hod ) nebo e-mailem (profesní životopis).
  • Středisko Hrušovany u Brna,bezúhonnost,flexibilita.

Svářeč CO2 nová nabídka

Křenovice
20 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • POŽADAVKY: vzdělání vyučení, svářečský průkaz CO2, praxe v oboru, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost.
  • Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc.

Pomocná montážní dělnice nová nabídka

Židlochovice
19 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • První kontakt: telefonicky (7-15h).
  • Obsluha strojů na výrobu mucholapek a lapačů na hmyz.
  • Ranní směna 5:30 - 14:00h, odpolední směna 14:00 - 22:00h.

Prodavač/ka nová nabídka

Vojkovice
19 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • První kontakt: osobně ( Hlavní 22, 667 01 Vojkovice), telefonicky (od 7:00 do 15:00 hod.) nebo e-mailem.
  • Možnost smlouvy na dobu neurčitou.

Recepční hotelu

Brno
  • Location: Brno Profession: Gastronomy and Tourism Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Shift work Entry date: Immediately.

Skladník příjmu/výdaje nová nabídka

Brno
  • Pracovní náplň: expedování,skladování výrobků, surovin.
  • . praxe na obdobné pozici vítána.
  • O platný průkaz na VZV, potravinářský průkaz výrobků,surovin.

Prodavač/ka - pokladní nová nabídka

Nosislav
20 500 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Směnnost různá, řídí se rozpisem směn.
  • Práce na dobu určitou - 6 měsíců, na základě zhodnocení výsledků práce možnost prodloužení pracovního poměru na dobu…

Sekretářka - zástup za MD a RD nová nabídka

Vranovice
23 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • První kontakt: osobně (pondělí a středa dle úředních hodin), e-mailem nebo telefonicky.
  • SEKRETÁŘKA - ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU A RODIČOVSKOU DOVOLENOU.

Internal sales / Obchodník, asistent/ka obchodního oddělení nová nabídka

Střelice
30 000 Kč měsíčně
  • První kontakt: e-mailem nebo telefonicky.
  • Komunikace se zákazníky po telefonu, akvizice, administrativní podpora obchodního oddělení, práce na PC, zpracování…

PR Asistent/ka

Brno
  • Location: Brno Profession: Marketing & PR Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: Immediately.

Skládání, kompletace a balení operačních setů nová nabídka

Bučovice
  • POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, manuální zručnost, pracovitost.
  • POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, vhodné i pro absolventy a OZP.

Správce budov nová nabídka

Brno
120 Kč za hodinu
  • První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
  • Místo pracoviště: Hudcova 588/70b, Brno, 62100.

Referent pro mzdy a personalistiku nová nabídka

Brno
23 610 Kč - 31 240 Kč měsíčně
  • Přihlášky zasílat elektronicky na adresu bozenek@nconzo.cz nejpozději do 30.11.2020.
  • ÚS vzdělání nejlépe ekonomického směru.
  • Mzda: 23 610 - 31 240 Kč / měsíc.

Zdravotně - sociální pracovník/ce nová nabídka

Brno
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • PLNÝ ŽIVOTA - tak praví latinský překlad slova VIVIDUS.
  • A tak to cítíme i my sami.
  • Jsme moderní zařízení lůžkové péče ošetřovatelského typu.

Vymáhající úřednice nová nabídka

Brno
18 300 Kč - 26 830 Kč měsíčně
  • Předpoklady pro výkon funkce a požadavky na uchazeče:
  • " vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou.
  • " dobrou znalost práce na PC.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!