nabídky práce: Otrokovice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 278 výsledků

Prodavač/ka

Otrokovice
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Pomocní dělníci nová nabídka

Otrokovice
20 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 20 000 - 21 000 Kč / měsíc.
  • Tomáše Bati 1672, Otrokovice, 76502.

Klientský poradce pro obchodní místo nová nabídka

Hana Chmelařová
Zlín
25 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Skupina Generali přijme kolegu na pozici Klientský poradce pro pobočku v centru Zlína.
  • Náplní práce je péče o stávající a nové klienty a jejich smlouvy,…

Studuješ VŠ a sleduješ SPORT? (Home office) ! nová nabídka

Sportnet Data s.r.o.
Zlín
  • Je sport tvojí každodenní zálibou?
  • Hledáš brigádu ke studiu, se kterou lze skloubit školní povinnosti a volnočasové aktivity?

Referent odbytu - back office nová nabídka

Dek
Uherské Hradiště
  • Přijímá a realizuje objednávky zákazníků.
  • Objednává zboží a udržuje stav skladových zásob.
  • Jedná s dodavateli a se zákazníky ve svěřeném rozsahu.

Kolega do zahradního centra - BACK OFFICE

GardenMarket s.r.o.
  • Hledáme kolegu do týmu zahradního centra.
  • Administrativní práce - práce na PC s obchodním systémem, správa Eshopu, zpracování objednávek a následné nahrávání do…

Pomocný dělník

Stanislav Vlček
Otrokovice
  • Jsem fyzická osoba a hledám šikovného a spolehlivého pomocníka na provádění zámečnických prací.
  • Typ úlohy: Částečný úvazek, Smlouva, Brigáda.

Obchodní zástupce - administrativní pracovník/ce nová nabídka

Zlín
30 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Hasičská 397, Zlín, 76302.

Pracovník/ce ve výrobě / skladník nová nabídka

Holešov
25 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: Výroba a kompletace stroje a zařízení, Přijem a výdej zboží ze skladu, Balení zboží dle jednotlivých objednávek.
  • Mzda: 25 000 Kč / měsíc.

Pracovník úklidu (ž/m) - brigáda

Stosta reality, a.s.
Zlín
  • Péče o lidský zrak je naším posláním od roku 2003.
  • Jsme největší sítí soukromých očních klinik v České republice a dále rosteme.
  • CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?*.

Montážní dělníci výrobků z kovů nová nabídka

Tlumačov
17 520 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a manuální zručnost.
  • Zaručení vyplácení mzdy v pravidelných termínech.

zkušený nákupčí/manažer nákupu - Zlínsko, technické produkty nová nabídka

Ing. Martina Koláčková
Zlín
  • Zaměstnavatelem je česká společnost, která je součástí silné evropské skupiny.
  • Aktuálně poptává zkušeného nákupčího/manažera nákupu, který rozumí nejen nákupu,…

Pomocné práce ve skladu - RANNÍ SMĚNA

Fulfillmenton s.r.o.
Zlín
100 Kč za hodinu
  • Hledáme brigádníky na jednoduché manipulační práce, jako jsou:
  • Evidence balíků (zvážení, evidence v SW a označení štítkem).

Pracovnice úklidu 120Kč/h Malenovice. nová nabídka

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Zlín
  • Přijmeme pracovnici úklidu pro oblast Zlín-Malenovice.
  • Nástup ihned nebo dle domluvy.
  • Jedná se o zkrácený úvazek od PO-PA.
  • Místo vyhrazeno pro osoby OZP.

Vedoucí směny restaurace nová nabídka

Valachy
Zlín
  • Místo výkonu práce: Wellness hotel Horal, Velké Karlovice.
  • Můžete se k nám přidat ihned a to na hlavní pracovní poměr.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!