nabídky práce: Pardubice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Brigáda (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
8. stránka z 108 výsledků
ČECHYMEN a.s.
Hradec Králové
97 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Hledáme pracovníky ostrahy do Hradce Králové.
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy!
  • Náplň práce vyžaduje zodpovědnost a spolehlivost, jedná se totiž o:
OLYMP východní Čechy, z.s.
150 Kč - 300 Kč za hodinu
  • Florbalový trenér dětí na základních školách.
  • Kroužky probíhají v odpoledních hodinách, vhodné pro studenty nebo jako přivýdělek.
  • Odměna 150 - 300 Kč za hodinu.
Ing. Marek Hanuš
20 000 Kč měsíčně
  • Agentura Haul hledá nové posily do svého týmu.
  • Na školy v přírodě a letní tábory probíhající ve střediscích Rs Máj Plasy u Plzně a Rs Lubenec u Podbořan,…
Škola Populo
  • Hledáme nové posily pro individuální doučování matematiky pro žáky středních škol.
  • Chcete-li trávit volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu!
INSOLANCE s.r.o.
150 Kč - 160 Kč za hodinu
  • Přidej se k našemu týmu usměvavých hostesek a promotérů, hledáme nové kolegy.
  • Reklamní kampaně, beauty eventy - ZAČÍNÁME PRÁVĚ TEĎ.
Exercitatio, s.r.o.
Okres Pardubice
  • Hledáme nové posily na individuální doučování.
  • Lektoři si čas organizují jak sami chtějí.
  • Zkušenosti nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení a znalost…
YVRES TRADE s.r.o.
Pardubice
100 Kč - 108 Kč za hodinu
  • Mzda po krátkém zaučení 108 Kč/h + dýška.
  • Otvírací doba kina je 13:00 – 22:00 je třeba s tím počítat (různé směny).
  • Práce i o víkendech, státních svátcích.
Sport Motion s.r.o.
100 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Dokážeš si představit léto u vody?
  • Hledáme posilu do našeho týmu na provoz půjčovny v Hradci Králové.
  • Čeká tě organizování akcí pro firmy, poskytování vodáckého…
Mgr. Pavel Pospíšil
Chrudim
  • Jsme jedna z největších JŠ na Moravě se sedmi kamennými pobočkami po ČR.
  • Naše jazyková škola působí na trhu jazykového vzdělávání již 29 rokem.
  • Vedou jednání s klienty, umí argumentovat.
  • Zvládnou nejen připravit nabídku úvěru, ale dotáhnou prodej až k podpisu smlouvy.
  • Nabízíme nejvyšší provize v oboru.