nabídky práce: Pardubice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Grafton Recruitment s.r.o. (vrátit zpět)
Typ úvazku
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 94 výsledků

INTERNATIONAL TRAINEE PROGRAM l region LIBEREC

  • Looking for a full time job?
  • Do you want to get an amazing experience from abroad and manager´s position - everything within a year?

REFERENT/KA PERSONALISTIKY

  • Máte znalosti z oblasti pracovního práva a chcete je využít?
  • Potom čtete správně, HLEDÁ SE REFERENT/KA PERSONALISTIKY!
  • Co budete mít a starosti?

Operátor výroby s ubytováním !!!!!

  • Chcete práci za lepší mzdu?
  • Hledáme zaměstnance na jednoduchou montáž komponentů.
  • Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

VEDOUCÍ SKLADU A LOGISTIKY l JIČÍNSKO

  • HLEDÁ SE MANAŽER SKLADU A LOGISTIKY!
  • Jsi ambiciózní a nebojíš se vést lidi?
  • Dokážeš lidi motivovat a řídit?
  • POKUD TVÁ ODPOVĚĎ ZNĚLA ANO, ČTI DÁL!

Software Developer

  • Programování je tvoje a chceš to dělat pro společnost co za to stojí?
  • Chceš flexibilitu jak pracovní doby tak i náplně práce?
  • S čím bys pracoval/a:

OBSLUHA ROBOTICKÉ LINKY | 3 SMĚNY

  • I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ.
  • VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

NATĚŘAČ/LAKÝRNÍK - Nástupní mzda 25 000 Kč

  • Máte zkušenost s prací lakýrníka?
  • Umíte si připravit povrch před nanesením nátěru?
  • Hledáte práci, kam budete moci nastoupit ihned?
  • Co bude Vaší pracovní náplní?

ÚDRŽBÁŘ - OBRABĚČ l RYCHNOVSKO l 2 SMĚNY

  • HLEDÁ SE ŠIKOVNÝ ÚDRŽBÁŘ - OBRABĚČ!
  • Máte zkušenosti s obráběním kovů na soustruhu či vertikální frézce?
  • V TOM PŘÍPADĚ JSTE NÁŠ ČLOVĚK!

PŘÍPRAVÁŘ(KA) / ROZPOČTÁŘ(KA) VÝROBY

  • HLEDÁTE PRÁCI V OBORU ENERGETIKY?
  • Hledáme PŘÍPRAVÁŘE(KU) / ROZPOČTÁŘE(KU) VÝROBY!
  • Jaká by byla Vaše náplň práce?
  • Tvorba rozpočtů a kalkulací v systému KROS.

SPECIALISTA/KA LOGISTIKY l NÁCHODSKO

  • Máte praxi v oblasti logistiky?
  • Umíte pracovat s kontingenčními tabulkami?
  • Anglicky se domluvíte bez problému?
  • Odpověděli jste si 3x ANO?