nabídky práce: Pardubický kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Svitavy (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 54 výsledků

Skladník / skladnice

PAPERA s.r.o.
Svitavy
  • Pracovní doba od 12:00 hodin, pondělí až pátek, víkendy a svátky volné.
  • Vhodné pro ženy i muže.

Pracovník zákaznického servisu

Svitavy
  • Komunikace se zákazníky: telefonicky (pasivní linka-příjem hovorů), e-mailem.
  • Příjem a zpracování objednávek od zákazníka, fakturace.

Vrátný/á - Strážný/á - Svitavy

M&M Security Ensure s.r.o.
Svitavy
14 000 Kč - 16 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura nabízí práci na pozici ostraha objektů a staveb.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
  • Pracovní místo je vodné i pro aktivní seniory, invalidní…

Účetní

Svitavy
  • Troufneš si na samostatné vedení agendy nákladů?
  • Dokážeš vytvářet průzkumy, statistiky a reporty pro zlepšení jejich výsledků?
  • Zní to jako Tvoje vysněná práce?

Prodavačka

NOPEK, a.s.
Svitavy
  • Fond pracovní doby: Plný úvazek - 37,5 hodin/týden.
  • Příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji.
  • Zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou.

Strážný ve Svitavách za 82,- Kč za hodinu čistého

ATSOR KOMBEZ s.r.o.
Svitavy
82 Kč - 87 Kč za hodinu
  • Brigáda strážného v zabezpečené bankovní budově v centru města Svitavy, pouze v pracovních dnech denní směny v rozsahu 8 - 10 hodin denně a asi 50 - 80 hodin…

Skladník

Dek
Svitavy
  • Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží.
  • Spolupracuje při inventurách skladových zásob.
  • Spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti.

Paní na úklid

Visionary House s.r.o.
Svitavy
110 Kč za hodinu
  • Uklidove práci 6 hodin denně.
  • Jednoduché uklízení ve Supermarketu Kaufland.
  • Plat 110,- KČ na hodinu po zaučení je možnost zvětšení platů.

Respondent ONLINE

Data Servis - informace, s.r.o.
Svitavy
100 Kč - 200 Kč za hodinu
  • Hledáme spolupracovníky ve věku od 18 let na vyplňování elektronických dotazníků.
  • Staňte se součástí našeho online týmu a Vaše názory v online anketách ovlivní…

Mistr výroby

NOPEK, a.s.
Svitavy
  • Pracovní náplň: Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně.
  • Odpovědnost za splnění výroby v kvalitě, množství a čase na dané směně.