nabídky práce: Paskov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Kopřivnice (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 73 výsledků

Montážní pracovník

Real Job s.r.o.
Kopřivnice
  • Hledáte práci v okolí Kopřivnice ?
  • Náplní Vaší práce bude jemná montáž kabelových svazků, práce je vhodná i pro absolventy ( zaučíme Vás ).

Operátor bodového svařování

Tawesco
Kopřivnice
  • Společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:
  • Typ úvazku: plný úvazek, Místo výkonu práce: Kopřivnice.
  • Zakládání výlisků do robotického pracoviště.

Specialista podpory prodeje

Kopřivnice
  • Jaké činnosti budete mít na starosti?
  • Back office pro obchodní tým,.
  • Kontrola termínů a návrhy smluv.
  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru,.

Technical assistant to the General Manager

Kopřivnice
  • You will be a key assistant to the General Manager in various areas and you will have an overview of all activities of the company.

Karosář/Svářeč/Zámečník

Tawesco
Kopřivnice
  • Karosářské práce na výrobě kabiny.

Skladník, řidič VZV (50% příplatek za přesčas, možnost ubyto...

Kopřivnice
  • Hledáme posily do týmu řidičů VZV a skladových manipulantů.
  • Požadujeme praxi ve skladu a platný průkaz VZV.
  • Jaká je tedy náplň práce?

Projektový/á vedoucí SAP/APO (plánování výroby)

Kopřivnice
  • Pojďte pracovat do stabilní německé společnosti s rodinnou tradicí.
  • Vyrábíme komponenty do automobilů prémiových značek - el. motory, sedadlové systémy nebo…

JEŘÁBNÍK

Tawesco
Kopřivnice
  • Obsluha jeřábů z horní kabiny.

Parťák formovací linky

Kopřivnice
25 500 Kč - 31 000 Kč měsíčně
  • Vede tým pracovníků linky na dané směně.
  • Zodpovídá za dodržování technologické kázně a stanovených výrobních postupů.
  • Eviduje data o průběhu a výsledcích práce.

Zákaznický/á kvalitář/ka

Kopřivnice