nabídky práce: Planá nad Lužnicí

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 29 výsledků

Referent /ka výroby a logistiky nová nabídka

Planá nad Lužnicí
20 000 Kč měsíčně
  • NÁPLŇ PRÁCE: Zadávání a tvorba výrobních zakázek, evidence položek v interním systému, zpracování tabulek, drobné objednávky.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.

Svářeč CO2

JK Machinery
  • Planá nad Lužnicí (areál Unistroj).
  • Výroba svařované ocelové konstrukce a šroubované sestavy ohraňovaných dílců.

Production Operator

  • Plní kvalitativní a výrobní požadavky výroby.
  • Zná a dodržuje instrukce pro dané pracoviště.
  • Reaguje na problémy při výrobě.
  • Práce na 3 nebo 4 směny.

Seřizovač/ka výrobního zařízení

MADETA
  • Seřizování strojů dle předepsaných technologických parametrů,.
  • Identifikování poruch a jejich příčin,.
  • Odstraňování závad na vyhrazených zařízeních,.

Obsluha balicího automatu

MADETA
  • Vedení písemných záznamů o provozu balicí linky,.
  • Dodržování technických a technologických postupů ve výrobě,.
  • Sanitace výrobního zařízení a výrobních prostor,.

Operátor výrobní linky

SILON
  • Obsluha výrobního a strojního zařízení.
  • Kontrola správného průběhu výrobního procesu a cílů.
  • Spolupráce se zaměstnanci na směně.

Laborant/ka

SILON
  • Provádění analýz ve FMV, kolor a analytické laboratoři.
  • Evidování a analýza vzorků z výroby.
  • Předávání informací o výsledku zkoušky a parametrech mimo…

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Planá na... nová nabídka

90 Kč za hodinu
  • Místo výkonu práce:Planá nad Lužnicí.
  • Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Planá nad Lužnicí.
  • Rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu.

Skladník MTZ

MADETA
  • Plnění dalších úkolů dle pokynů vedoucí MTZ,.
  • Co u kandidátů/tek hledáme a oceňujeme:
  • Práci na hlavní pracovní poměr,.

DĚLNÍK POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
  • Manipulace s jateckými polotovary, manipulace s masem a masnými výrobky, převážení, porcování, balení masa a masných výrobků, obsluha strojů, obsluha linky.

Prodavač/ka -řezník/řeznice

  • Obsluha zákazníků, příprava zboží do pultu, prodej masa a masných výrobků.
  • Min.SOU, praxe v prodeji potravin výhodou.
  • Úvazek práce na plný úvazek.

Pracovník kompletace strojů

  • Společnost JK Machinery, s.r.o. hledá pracovníky do zámečnické výroby strojů pro potravinářství a zemědělství.

DĚLNÍK EXPEDICE

  • Expedování masa a masných výrobků dle objednávek zákazníků, nakládka do aut.
  • Zodpovědnost, fyzickou zdatnost, znalost práce na PC,odpolední a noční směny.

ŘEZNÍK - jatky Planá nad Lužnicí

  • Uzenář (řeznické a uzenářské práce), dobrou fyzickou kondici, praxe v oboru výhodou.
  • Práce na nejmodernější porážkové lince v ČR, zázemí stabilní společnosti,…

Obsluha výrobního zařízení

MADETA
  • Vedení písemných záznamů o provozu výrobního zařízení,.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!