nabídky práce: Plzeň

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 9 výsledků

Svářeč až 180 Kč/hod.čistého

Alfa JOB CZ s.r.o.
Úněšov
170 Kč za hodinu
  • Svařování tanků (násypky do kombajnů).
  • Zálohy po odpracování jednoho týdne.
  • Od 170 Kč/hod do 180 Kč/hod.

Elektrikář.

Okres Plzeň-město
180 Kč za hodinu
  • Hledáme nové zaměstnance s praxí.
  • Mzda až 180 Kč/hod čistého, 5 týdnů hrazené dovolené, hrazené svátky, jednosměnný provoz, po odpracování jednoho týdne možnost…

Svářeč CO2.

Okres Plzeň-sever
  • Náplň práce: svařování tanků (násypky do kombajnů).
  • Požadavky: praxe ve svařování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, čtení výkresů není podmínkou.

Elektromechanik až 190 Kč/hod.čistého

Nýřany
  • Montáž elektronických komponentů klimatizačních jednotek pro trolejbusy.
  • A kolejová vozidla dle technické dokumentace a technologického postupu.

Elektromontér.

  • Hledáme nové zaměstnance pro stabilní firmu v Plzni.
  • Požadavky: Spolehlivost a pečlivost, praxe na obdobné pozici, vyhláška výhodou.

Elektromechanik.

Okres Plzeň-město +1 lokalita
  • Nabízíme: Nástupní mzda 170 Kč/hod čistého, finanční růst, 5 týdnů hrazené dovolené, hrazené svátky, po odpracování jednoho týdne možnost záloh, v případě…

Brusič.

120 Kč za hodinu
  • Požadujeme: Praxi, samostatnost, spolehlivost, 100 % docházku.
  • Náplň práce: Dobrušování a začišťování kovových dílů.

Odebrali jsme 2 nabídky práce, které se velmi podobaly již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.