nabídky práce: Pohořelice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 58 výsledků

Brigáda - doplňování Moravský Krumlov nová nabídka

Albert Česká republika, s.r.o.
Moravský Krumlov
  • Máš volný čas a chceš si přivydělat?
  • Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu?
  • Chceš zpestření na rodičovské dovolené?
  • Rád odvádíš svou práci dobře.

Ranní nakládka zásilek 02:00-8:30, až 132 Kč/hod #aGasy nová nabídka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Brno
30 Kč - 132 Kč za hodinu
  • Chcete stabilní přivýdělek a zároveň vlastní volbu směn?
  • Záleží Vám na dobré dopravní dostupnosti z centra?
  • Chtěli byste brigádu s možností výplaty týdně?

Pomocné práce při správě a údržbě budov nová nabídka

NATURAL PACK group s.r.o.
Starovice
  • Jsme potravinářská firma zabývající se zpracováním, balením a prodejem sušeného ovoce, oříšků a dalších potravin zdravé výživy.
  • Co vás na dané pozici čeká: *.

Floristka/florista

Květinářsví
Brno
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Hledáme spolehlivou a šikovnou floristku se vztahem k práci s květinami, možno i po vyučení,.
  • Náplň práce bude vázání a prodej květin.

Nakládka pneumatik 100,-Kč čistého/hod., výplata po směně

OPTIMPULS s.r.o.
Pohořelice
  • Do skladu s PNEU v Pohořelicích u Brna, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na vykládky a nakládky pneumatik,.
  • Fyzickou zdatnost - pouze pro muže.

Project manager junior - částečný úvazek

Regionální poradenská agentura
Brno
  • Project manager junior - částečný úvazek.
  • Hledáme mladé schopné kolegy na pozici project manager junior do našeho týmu.
  • Kancelář na dobré adrese v centru.

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE – BRNO - STŘED

Clarima, s.r.o.
Brno
7 850 Kč měsíčně
  • Přijmeme pracovníka/ci na úklid kanceláří v centru BRNA.
  • Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid kanceláří, toalet, zázemí a schodiště.

Denní úklid

infinit
Brno
  • Vytváření stále příjemnějšího prostředí pro naše klienty.
  • Udržování čistoty šaten, privátního SPA a zaměstnaneckého zázemí.
  • Stálý job i fajnovou brigádu.

Úklidový pracovník/ce – Brno - Bystrc nová nabídka

Brno
90 Kč za hodinu
  • Přijmeme pracovníka/ci na úklid kanceláří v Brně – Bystrci. *.
  • Vaše náplň práce bude zahrnovat úklid kancelářských prostor a zázemí.

Sádrokartonář nová nabídka

Bellagips s.r.o.
Brno
25 000 Kč měsíčně
  • Zodpovědnost, aktivní přístup, flexibilita, komunikativnost, samostatnost.
  • Ochotu pracovat v různých městech České Republiky.
  • Plat: Od 25 000,00Kč měsíčně.

Grafik/webdesigner nová nabídka

Q2 Interactive
Brno
  • Q2 INTERACTIVE roste a možná právě TY můžeš být u toho!*.
  • Je nás 30 a je nám to málo.
  • Máme téměř 20 let zkušeností.
  • Zázemí stabilní a rostoucí společnosti.

Pracovník v sociálních službách (Ž/M)

SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Modřice
  • SeneCura je největší soukromý provozovatel domovů pro seniory.
  • Do SeneCura SeniorCentra Modřice, hledáme kolegu/kolegyni na pozici PEČOVATEL/KA.

Asistent/ka advokátní kanceláře

Frontman s.r.o.
Brno
  • Do týmu naší brněnské advokátní kanceláře hledáme asistenta či asistentku, jejichž úkolem bude administrativa kanceláře, obsluha recepce a personální asistence…

Výpomoc při prodeji v cukrárně, doplňování zákusků nová nabídka

Máslové trubičky s.r.o.
Ivančice
100 Kč - 160 Kč za hodinu
  • Sháníš brigádu, kde se nebudeš nudit?
  • Nabízíme ti možnost pracovat v příjemném prostředí mezi dortíky, laskonkami, větrníčky.

řidič

PM SPED s.r.o.
Brno
30 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme řidiče sk BE (přípojné vozidla) pro rozvoz a svoz paletového zboží nejem na území ČR.
  • Jezdíme převážně práci od stálých zákazníků, ve většině případů…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!