nabídky práce: Průhonice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 89 výsledků

Úklid - génius pořádku (mzda až 350 Kč/h) nová nabídka

ARIDEON s.r.o.
Praha 7
350 Kč za hodinu
  • Přijmeme člověka s hlubokým smyslem pro detail a pořádek.
  • Někoho, kdo miluje čistotu a baví ho uklízet.
  • Mzda až 350 Kč/h.

uklízečka do divadla Goja Music Hall nová nabídka

ČI100 - SERVIS s.r.o.
Praha 7
Informace Úklid divadla Co od vás očekáváme *věk 18+ *dochvilnost *chuť pracovat *trpělivost *spolehlivost Co vám nabízíme *90-100 na hodinu *možnosti zálohy …

Stážista/stážistka v online marketingu nová nabídka

eVisions Advertising
Praha 7
  • Co bude náplní tvé práce?
  • Projektová podpora marketingových týmů v oblastech SEO, PPC, e-mailing, sociální média.
  • Správa klientských sociálních profilů a blogů.

prodavačka-brigádnice ve zlatnictví nová nabídka

Starlit, s.r.o.
Praha 7
110 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Společnost Starlit hledá prodavačku na částečný úvazek do svého zlatnictví v obchodním centru STROMOVKA na Praze 7.
  • Jedná se o práci v rozsahu 1/4-1/2 úvazku.

Uklízeči OZP (10h/týdně) nová nabídka

AUTOVARS a.s.
Praha 7
4 000 Kč týdně
  • Autoservis a autosalon na Praze 7 přijme osoby částečně či plně invalidní na úklid vnitřních a venkovních ploch.. práce na 10 hod týdně.

Social media manager

SYMBIO Digital
Praha 7
  • Mohl to být generický inzerát na social media managera od cool agentury.
  • A social u nás taky děláme jinak.
  • Hledáme někoho na stejné vlně se zkušeností s tvorbou…

Antikvariát Ouky Douky obsluha

MAX DALLEN s.r.o.
Praha 7
80 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Do literární kavárny Ouky Douky Coffee hledáme spolehlivé spolupracovníky a spolupracovnice na pozici obsluhy antikvariátu.
  • Jedná se o dlouhodobou brigádu.

Masér/ka

infinit
Praha 7
  • Práci dle vzájemné dohody alespoň 2x týdně a každý druhý víkend.
  • Chuť k profesnímu i osobnímu rozvoji.
  • Práci s přírodními oleji, polohovatelným lehátkem a…

Roznos oken

MASSIVE 94, spol. s r.o.
Praha 7
120 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Jsme společnost Massive94 poptáváme 4-6 pozic na roznos oken na stavbě Praha 7 , dobré platové podmínky , nástup možný ihned.

Grafický designer

GoodShape
Praha 7
  • Máš vysoký designérský sebevědomí a děláš nejlepší "dyzoše" pro digitál?
  • Děláme hlavně weby, appky, social media, CI a okrajově printy.

TECHNIK nová nabídka

3E Praha Engineering
Praha 7
  • Do týmu technické podpory systému SOLIDWORKS.
  • Hledáte pestrou, zajímavou a dobře ohodnocenou práci s dobrou dopravní dostupností?
  • Co bude náplní vaší práce?

Asistentka prodeje textilní galanterie nová nabídka

GALMTEX s.r.o.
Praha 7
90 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Obsluha pokladny a platebních terminálů.
  • Práce na pokladně s hotovostí.
  • Kontrola cen , vybalování a doplňování zboží, úklid.
  • Základní znalost práce na PC.

vedoucí pečovatelského týmu

Pečovatelské centrum Praha
Praha 7
  • Vedoucí pečovatelského týmu bude mít na starosti vedení, podporu a kontrolu pracovníků v přímé péči a bude se podílet na strategii rozvoje služby.

Antikvariát Ouky Douky

Praha 7
90 Kč za hodinu
  • Do antikvariátu Ouky Douky hledáme spolehlivého spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici prodejce.
  • Jedná se o dlouhodobou brigádu..

Brigáda ve squashcentru v Praze 7

Ing. Petr Motejl
Praha 7
100 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Do squashcentra v Holešovicích hledáme obsluhu.
  • Náplň práce: rezervace, obsluha na recepci, úklid.
  • Směny: odpoledne, nebo o víkendu 1-3x týdně dle dohody.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!