nabídky práce: Praha 10

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Praha 4 (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 419 výsledků
Rohlik.cz
Praha 4
  • Pro náš nový projekt Rohlík Bistro, hledáme pár nových schopných parťáků, kteří nám pomůžou v malém skladě zvládnout vše odbavit a dostat až k naším zákazníkům.
ACOMWARE
Praha 4
  • Láká Vás navrhovat a vytvářet on-line grafiky, podklady pro videa či offline grafiku pro naše klienty či interně?
  • Jaké vás čekají výzvy jako grafika?
AVES PLUS, spol. s r.o.
Praha 4
100 Kč - 105 Kč za hodinu
  • Hledáme zodpovědnou osobu (ČID/PID) na pozici „Ostraha“.
  • Pracovní doba (Po - Pá 16h až 7h, So-Ne 24h) – možnost volby směn.
  • Příspěvek na dopravu nebo ubytování.
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550
Praha 4
  • Náborový příspěvek 20 000 Kč.
  • Firemní výhody (stravování, příspěvek na dovolenou).
  • Platové podmínky: cca 18 000,- Kč tarifní plat + odměny.
SIVANA GROUP s.r.o.
Praha 4
120 Kč - 125 Kč za hodinu
  • Přijmeme muže i ženy na pozici PC operátor do centrálního skladu Kaufland Modletice.
  • Výborné dopravní spojení, 10 minut autobusem od stanice metra Opatov, přímo…
Praha 4
110 Kč - 115 Kč za hodinu
  • I v této nelehké době máme uplatnění pro osoby s ČID/PID a to na pozici „Recepční“.
  • Zajištění základního chodu recepce (návštěvy, telefony, pošta, apod.).
APsystem s.r.o.
Praha 4
20 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Výborně placená spolupráce na rozvoji moderní optické sítě v lokalitě Praha.
  • Od roku 2014 spolupracujeme s firmou PODA a.s., která má již 20 let zkušeností v…
PLAISIR s.r.o.
Praha 4
  • Hledáme spolehlivou slečnu, paní do našeho privátního relaxačního centra na Praze 4 Modřany.
  • Jde o uvádění hostů, vysvětlení ovládání vířivky, sauny a po…
ARES GROUP
Praha 4
110 Kč za hodinu
  • V případě zájmu zajištění ubytování v Praze.
  • Nástupní sazba 110 Kč/hod. čistého.
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč.
  • Strava za zvýhodněnou cenu 30Kč/pokrm.
ZEPRIS s.r.o.
Praha 4
  • Náplň práce: práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě, opravách a rekonstrukcích venkovních trubních rozvodů.