nabídky práce: Praha 5

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Říčany (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 67 výsledků
Albert Česká republika, s.r.o.
Říčany
  • Máš volný čas a chceš si přivydělat?
  • Chceš si zvolit prodejnu i čas, kdy budeš pracovat?
  • Chceš zpestření na rodičovské dovolené?
  • Nadšení a úsměv na tváři.
GARANT Security s.r.o.
Říčany
20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Pracovník ostrahy na vrátnici - STRANČICE.
  • Jedná se o nenáročnou, klidnou práci v klidném prostředí.
Exterminating services s.r.o.
Říčany
120 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá uchazeče na pozici PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU.
A - royal Service, s.r.o.
Říčany
177 Kč za hodinu
  • Přijmeme fyzicky zdatného zaměstnance pro ostrahu objektu v Říčanech.
  • Požadujeme pracovníka s vlastním vozidlem, kterému budeme kompenzovat náhrady na dopravu.
Eurovia CZ
Říčany
  • Baví Vás administrativní práce a máte rádi ve věcech pořádek?
  • Přidejte se ke skupině EUROVIA a pracujte pro Pražskou obalovnu Herink, s. r. o.!
AVES PLUS, spol. s r.o.
Říčany
100 Kč za hodinu
  • Spolehlivost a chuť do práce.
  • Pravidelná mzda až 100 Kč/h + příplatky.
  • Klidná, sedavá a pohodová práce.
  • Úvazek dle Vašich potřeb (třeba jen 2 směny) výplata…
Eurovia CZ
Říčany
  • Chcete pracovat pro jedničku dopravního stavitelství?
  • Mít jistotu dlouhodobého zaměstnání a stabilního ohodnocení?
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
HappyTimes
Říčany
150 Kč za hodinu
  • Jsme eventová agentura HappyTimes a do našeho týmu hledáme brigádníky ideálně s osobním automobilem pro pomoct na akcích pro naše klienty.
Česká práce s.r.o. - Říčany
Říčany
120 Kč - 125 Kč za hodinu
  • Přijmeme pracovníky do skladu v Jažlovicích u Říčan (Praha-východ).
  • Náplň práce: vychystávání objednávek, balení zboží do tašek, jedná se o chlazený sklad.
Family Market s.r.o.
Říčany
  • Jistě víte, tak nejsme nová společnost, nějaký internetový „start-up“, ale jsme stabilní rodinná společnost, která na českém trhu v letošním roce slaví…