nabídky práce: Rakovník

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 361 výsledků

ELEKTROMECHANIK PRAPORU PODPORY – PŘÍSPĚVEK 50 000 Kč

  • Elektromechanik (vyučen v oboru elektro).
  • Vojenskou hodnost svobodník, desátník s platem:
  • O svobodník od 36.850 Kč.
  • O desátník od 38.290 Kč.

Prodavač/ka

Rakovník
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Manufacturing Process Engineer

  • How would you like to improve machinery and process systems while also managing teams of people?
  • We want engineers who can handle dynamic work environments and…

Kuchař / kuchařka

CK Star Line - dětské pobyty s.r.o.
Rakovník
  • Do rekreačního střediska přijmeme zaměstnance, brigádníky či sezónní pracovníky na práci šéfkuchařů, kuchařů i pomocné kuchaře.

Alternativní medicína

Vlasta Uhrová
Rakovník
  • Česká firma ve 4 státech,(Polsko,Slovensko,Irsko).
  • Členství zdarma bez povinných nákupů.
  • Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně.

Digitalization Internship/Traineeship in Rakona

  • Do you love diving into data sets?
  • Would you enjoy telling stories and helping others see the benefit of data-based decision-making?

Bezpečnostní pracovník/ce - Nové Strašecí

M&M Facility Company s.r.o.
Nové Strašecí
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Novém Strašecí.
  • Ostraha prodejen s potravinami – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.

Skladník s nzv na 3 zmeny

Gebrüder Weiss
Senec
  • Staráte sa o správne a kvalitné spracovanie tovaru pre jedného z našich veľkých zákazníkov.
  • Máte na starosti predovšetkým nakládku a vykládku tovaru, správne…

Pracovník/ce ostrahy – Rakovník

M&M Security Ensure s.r.o.
Rakovník
90 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Rakovníku.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Rakovník
23 500 Kč měsíčně
  • Náplň práce: montáž autoklimatizace na výrobní lince.
  • Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 00420 774414336 (8:00-17:00 hod.) nebo e-mailem annacupakova…