nabídky práce: Rychnov nad Kněžnou

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 30 výsledků

Pracovník/ce úklidu. nová nabídka

Hlídací a úklidová agentura s.r.o.
Okres Ústí nad Orlicí
  • Příjmeme zaměstnance na úklid do Chocně.
  • Práce vhodná pro muže - zametání výrobních prostor.
  • Práce na HPP nebo na trvalou brigádu.
  • Práce vhodná pro PID,ČID,ZZ.

Asistent/ka přijímacího technika.

Auto Janák s.r.o.
  • Maturita, znalost PC, komunikativnost, jednosměnný provoz pracoviště Ústí nad Orlicí.

Dělník/ce ve výrobě. nová nabídka

open recruitment s.r.o.
100 Kč za hodinu
  • Nabízím práci v čistém prostředí.
  • Hlavní náplní práce je práce na výrobní lince při kompletaci a balení.3 směny (R/O/N).

Manipulační pracovník nová nabídka

BOHEMIA RINGS s.r.o.
27 000 Kč týdně
  • Mzda až 27.000 Kč, týden dovolené navíc, dotované obědy, navýšené příplatky.
  • Práce na ranní a odp. směnu, 8 hod.), víkendy volné.

Brigáda Ústí nad Orlicí - prodavač nová nabídka

  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.

Asistent/ka prodeje.

POMPO spol. s r.o.
  • Pro naši prodejnu hraček POMPO ve Vysokém Mýtě, hledáme zaměstnance (30 hodin/týdně).
  • Požadujeme: - aktivní přístup - organizační a komunikační schopnosti -…

Dělník/ce ve výrobě.

SMART Automotive s.r.o.
  • Náplň práce: výroba a montáž kabelových svazků do aut. průmysluPráce možná v sedě a vhodná pro ženy.
  • Požadujeme:SŠ vzd.(alespoň výuční list).

Pracovnice/pracovník controllingu. nová nabídka

  • Požadavky: min. SŠ vzdělání ve finančním nebo technickém oboru, praxi na pozici controllingu, analytické myšlení.

Prodavač(ka) v chovatelských potřebách Zvěrokruh. nová nabídka

Samohýl group a.s.
  • Prodavač(ka) v chovatelských potřebách Zvěrokruh.
  • Přijmeme zaměstnance pro prodejnu chovat. potřeb Zvěrokruh v OC Tesco, Vysoké Mýto.

Svářeč/ka.

  • Požadujeme: platný svářečský průkaz CO2 (autogen výhodou), praxe se svářením, základní znalost tech.dokumentace,průkaz jeřábnický a vazačský výhodou, ochota…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!