nabídky práce: Rychnov nad Kněžnou

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 612 výsledků
Horal, akciová společnost, Hláska
Rychnov nad Kněžnou
  • Přijmeme pracovníka na plný úvazek na pozici obsluha pracovních strojů a traktorista.
  • Požadujeme pouze dobrou pracovní morálku a normální pracovní nasazení.
  • ISS Facility Services s.r.o. přijme IHNED do svého týmu pracovníka na ranní úklidy banky.
  • Pracovní pozice je vhodná i pro studenty od 18 let.
S.C.SERVIS Group, s.r.o.
Třebechovice pod Orebem
96 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Přijmeme pracovníky z řad invalidních důchodců 1.
  • 3. stupně, pro ostrahu objektu objektu v Třebechovicích pod Orebem.
  • Vhodné pracovní podmínky i prostředí.
Jana Režová
Týniště nad Orlicí
  • Jedná se o úklid veřejně přístupných prostor,kanceláří,šaten,chodeb a sociálních zařízení na železničních stanicích.
  • Vhodné pro muže i ženy.
Sklenář
Dlouhoňovice
  • Vedení poklady a souvisejících dokladů.
  • Další firemní agendě – zpracovávání tabulek, vyhodnocení.
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření.
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Okres Rychnov nad Kněžnou
90 Kč za hodinu
  • Nabízíme brigádu ve stabilní české společnosti, odměnu od 90 Kč/hodinu.
  • Náplň: pultový prodej masa, uzenin, sýrů a lahůdek, krájení a doplňování zboží do pultu,…
Zemědělský svaz ČR
Újezd u Chocně
  • Zemědělský svaz ČR hledá pro svého člena AG Skořenice a.s. kolegu/kolegyni na pozici Ošetřovatel/ka skotu – dojič/ka.
  • Budete nahánět skot na dojírnu.
  • Přijímání a vystavování faktur + vedení účetnictví.
  • Schopnost učit se novým věcem.
  • Výhodou zkušenosti s účetnictvím a řidičský průkaz skupiny B.
ČECHYMEN a.s.
Dobruška
17 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob.
  • Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
  • Práci ve stabilní české společnosti.
Sociální služby Města Opočna
Opočno
130 Kč za hodinu
  • Hledáme pečovatelku - zatím brigádně, po zapracování v případě zájmu možno i na hlavní prac.poměr.
  • Komplexní péče o seniory v domově důchodců (krmení,…