nabídky práce: Rychnov nad Kněžnou

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 614 výsledků
TTV Transport
Kostelec nad Orlicí
  • Řidič MKD – dvouposádka na FRIGO.
  • Jistotu stabilní české společnosti s 25-ti letou tradicí.
  • Rozsáhlou flotilu vozů Volvo FH.
  • Práce na HPP nebo DPP (brigáda).
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Ústí nad Orlicí
  • Očkování proti hepatitidě B výhodou.
  • Praxe v zdravotnickém provozu výhodou.
  • Jednosměnný režim práce (6:00 - 14:30), 1 x za 14 dní práce o víkendu.
KAPLAN NÁBYTEK
Orličky
  • Prácu v tíme skúsených stolárov.
  • Príspevok na stravovanie v závode.
  • Prácu na plný pracovný úväzok.
  • Možnosť zaistenia ubytovania v blízkosti výrobného závodu.
JOBSTART s.r.o.
Okres Rychnov nad Kněžnou
  • Ochotu pracovat v 2-směnném provozu (tj. ranní, odpolední).
  • Schopnost samostatné práce na počítači.
  • Zkušenost s řízením VZV min. 1 rok - VÝHODOU.
Erwin Junker Maschinenfabrik
Holice
  • Pomocné a přípravné práce v kuchyni restaurace nového čtyřhvězdičkového hotelu.
  • Péče o pořádek, úklid kuchyně a restaurace.
  • Mytí černého a bílého nádobí.
Wotan Forest, a.s.
  • Manipulační dělník – výroba plošných materiálů.
  • Práce je vhodná pro manuálně zručné uchazeče.
  • Náplň práce: Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování…
MW-DIAS, a.s.
Kvasiny
150 Kč - 160 Kč za hodinu
  • Úklidová společnost hledá do svého týmu uchazeče na pozici logisty VZV.
  • Místo výkonu práce: Škoda auto, a.s., závod Kvasiny – Lakovna.
Contipro
Dolní Dobrouč
  • Do našeho týmu řízení výroby hledáme posilu s pokročilou znalostí práce na PC,.
  • Která nám pomůže se stále se zvyšujícím počtem expedic našich výrobků.
20 000 Kč měsíčně
  • Hledáme šikovné a manuálně zručné zaměstnance, kterým nevadí třísměnný provoz.
  • Nabízíme jídelnu v areálu, 5 týdnů dovolené a výdělek dle výkonu - minimálně 20…
SK SERVIS
České Meziříčí
  • Mladý a progresivní pracovní kolektiv.
  • Platové podmínky na základě osobních a odborných schopností uchazečů.
  • Pracovník v servisu - nástup možný ihned.