nabídky práce: Slaný

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Nové Strašecí (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 9 výsledků

Bezpečnostní pracovník/ce - Nové Strašecí

M&M Facility Company s.r.o.
Nové Strašecí
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Novém Strašecí.
  • Ostraha prodejen s potravinami – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.

Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně svoz z Prahy

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
120 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.
  • Náplň práce: vyskladňování knih, balení knih apod.
  • Chuť do práce a aktivitu.

Brigádník/Brigádnice (vybalování zboží/pokladna) - Nové Stra...

135 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

Ostraha v Novém Strašecí

Aaron guard s.r.o.
  • Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Novém Strašecí.
  • Mzda je 99,– Kč/hod.
  • Hodinová mzda 99,–Kč/hod.

Strážný/ná – Nové Strašecí

M&M Security Ensure s.r.o.
16 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště do Nového Strašecí.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Servisní mechanik

STROM PRAHA
  • Servisní mechanik pro středisko Nové Strašecí.
  • Naše společnost hledá pro svoji provozovnu v Novém Strašecí vhodného kandidáta na pozici servisního mechanika…

Manuální pomocné práce na zahradě

Prodejna RÁJ - KÁVA, ČAJ
100 Kč za hodinu
  • Nabízím práci v Řevničově - údržba zahrady, různé pomocné práce (hrábě, lopata, kolečko, kladivo, sekera,...).
  • Zkušenosti. Místo práce je v Řevničově.

Bezpečnostní pracovník/ce – Nové Strašecí

80 Kč - 110 Kč za hodinu

Odebrali jsme 1 nabídku práce, která se velmi podobala již zobrazeným nabídkám. Chcete-li vidět i tyto další výsledky, můžete zopakovat hledání se zahrnutím vynechaných nabídek práce.

» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli