nabídky práce: Slaný

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 937 výsledků

Vedoucí směny (m/ž)

Kladno
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou.

TECHNIK VÝROBY - zpracování umakartových dílů

  • Přijmeme pracovníka obsluhu CNC stroje na zpracování umakartových a dřevěných dílů pro naše nemocniční a pečovatelská lůžka.

Operátor/ka výroby

TONIX JOBS - CZ
Slaný
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • 25 000 až 30 000 Kč.
  • Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti.
  • Nenáročná montaž autodílu, seriózní přístup a klidná práce v přijemném kolektivu.

Systémový analytik

  • Pracovní náplň je velmi pestrá, mezi klíčové aktivity patří:
  • Identifikace potřeb interního a externího zákazníka.
  • Vytvoření jasného zadání pro HW a SW inženýry.

Prodejce automobilů (35 – 50 tis.) – kladno

AURES Holdings a.s.
Kladno
35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Absolvování testovacích jízd se zákazníkem.
  • Příprava automobilů před prodejem (čistota interiéru...).
  • Příjemné vystupování a stále dobrou náladu.

Podpora opensource aplikací

Webhosting C4
Slaný
  • Řešení problémů opensource aplikací v diskuzním fóru.
  • Obecné povědomí o HTML, CSS, PHP a MySQL,.
  • Základní orientaci ve zdrojovém kódu,.

OSTRAHA PRODEJEN KLADNO

M&M Security Ensure s.r.o.
Kladno
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Kladně a Slaném.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Výroba a balení stavebnic

Manuvia Staffing, s.r.o., odštěpný závod
Kladno
  • Jste manuálně zruční a rádi si hrajete?
  • Hledáte v této nestabilní době stabilní práci s jistým výplatním termínem?
  • Pak máte štěstí, protože MY chceme VÁS.

Pracovník(ce) úklidu Unhošť

A - royal Service, s.r.o.
Unhošť
93 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Přijmeme zaměstnance na úklid výrobního podniku v Unhošti (okres Kladno).
  • Práce se provádí po-pá, 7-14 hod.

Kvalitář ovoce/zelenina (m/ž)

Buštěhrad
  • Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří převezmou zodpovědnost za kontrolu kvality v úseku ovoce/zelenina…