nabídky práce: Středočeský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 115 výsledků

Výrobní operátor, až 35000,-Kč/měs., 2směnný provoz nová nabídka

O.K. solution, s.r.o.
Nymburk
  • Máš rád jednoduchou manuální práci, chceš využít mnoha benefitů jako je příspěvek na ubytování, skvělá spojení do práce a mnoho jiných skvělých odměn?

Zástupce/ zástupkyně manažera prodejny - Nymburk (mzda po 3... nová nabídka

Nymburk
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Motivace týmu i v náročných situacích.

DPP - úklid - Nymburk

INEX Česká republika s.r.o.
Nymburk
  • Přijmeme brigádnice na odpolední úklid v centru Nymburka.
  • Pracovní doba PO - PÁ cca 2 - 3 hod.

Řidič VZV - Nymburk

ARABUKO
Nymburk
  • (Mladá Boleslav), adresa: Palackého 322 29301.
  • Krátký popis Přijmeme do Nymburka pracovníky do skladu.
  • Znalosti a zkušenosti s prací ve skladu a řízení VZV.

Konstruktér

Manuvia Expert Recruitment
Nymburk
30 000 Kč - 42 000 Kč měsíčně
  • Máte vystudovaný technický obor nebo praxi z pozice konstruktéra?
  • Rádi byste pracovali pro středně velkou výrobní firmu s přátelskou atmosférou?

Montážní dělník - brigáda nová nabídka

Nymburk
100 Kč za hodinu
  • Náplň: montáž a testování televizorů;
  • Zájemci se mohou hlásit e-mailem.
  • Místo pracoviště: Severní 2439, Nymburk, 28802.

Strojírenský technik - montáže

Nymburk
  • Máte zkušenosti s montážemi strojů a jejich uvádění do provozu?
  • Hledáte nový impulz a lákalo by Vás cestovat po celém světě?
  • Min. SŠ vzdělání technického směru.

Kuchař/Kuchařka nová nabídka

STAVEBNÍ FIRMA DROBEČEK, spol. s r.o.
Nymburk
  • Do naší provozovny Zámostecká rychta Rožďalovice přijmeme kuchaře/kuchařku s praxí na HPP, jednosměnný provoz, vaříme hotovky, minutky a pizzy.

Pracovník ve výrobě potravin - jednosměnný provoz/denní nová nabídka

Nymburk
19 500 Kč měsíčně
  • Hledáme zaměstnance do výrobny lahůdek na HPP – denní směna.
  • Pracovní doba po-pá 6:00 - 14:30 hod. + každá třetí neděle 14:00 - 19:00 hod., každá pátá sobota 4…

Brigáda prodej točené zmrzliny Nymburk nová nabídka

ICE invest spol. s r. o.
Nymburk
  • Pro naši provozovnu v Nymburku hledáme vhodné uchazeče/ uchazečky na dlouhodobou brigádu ve stánku s točenou zmrzlinou ICY SMILE.
  • Ochotu učit se novým věcem.

Mzdová účetní junior

KIMM Invest s.r.o.
Nymburk
  • Zpracování podkladů pro SP, ZP, FÚ.
  • Zpracování podkladů pro zaúčtování měsíčních mezd pro externí finanční účtárnu.
  • Ideální praxe 1 rok na obdobné pozici.

Paní na úklid RD nová nabídka

Denisa Bortlová
Nymburk
700 Kč - 800 Kč denně
  • Hledáme spolehlivou, pečlivou a samostatnou paní na dlouhodobý úklid v Kostomlatech n L, 1 x měsíčně, od 9:00 h nebo 13:00 h, na cca 4 hodiny.

Koordinátor směny čerstvého zboží (ž/m)

  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Plánování a umísťování akčního zboží, kontrola kvality a…

Sanitář/ošetřovatel

Nemocnice Nymburk s.r.o.
Nymburk
  • Nemocnice Nymburk přijme zodpovědného a spolehlivého sanitáře do směnného provozu na chirurgické oddělení.
  • Sanitářský kurz výhodou, nikoliv podmínkou.

Truhlář nová nabídka

Nymburk
140 Kč za hodinu
  • Výhodou praxe v oboru, práce vhodná pro muže.
  • Výhody: Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.