nabídky práce: Středočeský kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Slaný (vrátit zpět)
Zaměstnavatel
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 75 výsledků
TONIX JOBS - CZ
Slaný
  • Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti.
  • Hledáme do výrobního týmu svářeče nebo zámečníka, který má znalosti a zkušenosti v oboru:
  • Jemnozrnné oceli S 355 J2+N.
H.P.ROYAL
Slaný
  • Pro našeho klienta se sídlem ve Slaném hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici:
  • Sváření dílců z nerezové oceli metodou TIG.
  • Ochota učit se novým dovednostem.
  • Hledáme zámečníky kteří se nebojí výšky dvou metrů a chtějí se podílej na výrobě jeřábové techniky v jednosměnném provozu!
  • Montáž jeřábů a zdvihacích zařízení.
Trenkwalder a.s.
Slaný
30 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Údržba, oprava a průběžná revize výrobních strojů.
  • Vyhláška 50/1978, min. § 5.
  • 2 roky na obdobné pozici.
  • Po zapracování 3 směnný provoz.
MEILLER Kipper
Slaný
  • Provádění a analýza časových snímků.
  • Vedení projektů ke zlepšení výrobních procesů, efektivity, bezpečnosti práce.
  • Zkušenost v oblasti optimalizace procesů.
H.P.ROYAL
Slaný
110 Kč za hodinu
  • Základní ošetření a údržba svařovacích robotů.
  • Svozové autobusy z Kladna a Slaného.
  • Hledáme elektromechaniky, kteří se nebojí výšky dvou metrů a chtějí se podílej na výrobě jeřábové techniky v jednosměnném provozu!
  • Mzda + vánoční bonus.
Trenkwalder Česká Republika
Slaný
  • Závodní stravování s příspěvkem pro zaměstnance.
  • Odměna za dosažení pracovního výročí.
  • Vánoční odměna a odměna na dovolenou.
  • Svářecké oprávnění min. ZK 135.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Slaný
114 Kč za hodinu
  • Rodinná firma zabývající se výrobou sklápějících a kontejnerových koreb pro nákladní automobily s působností již více než 166 let v důsledku neustálého růstu…
H.P.ROYAL
Slaný
  • Elektromontáž zdvihacích dle výkresové dokumentace.
  • Roční odměna a vánoční bonus.