nabídky práce: Středočeský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 65 výsledků

Skladník/ce bez průkazu + ubytování a doprava zdarma nová nabídka

Manuvia, a. s.
Středočeský kraj
  • + ubytování zdarma i doprava.
  • + bonusy za práci přesčas.
  • + nástupný bonus 6000 Kč.
  • + možnost záloh po týdnu odpracování.
  • + dlouhodobá a stabilní práce na HPP.

Strojníci, seřizovači kartonážních strojů nová nabídka

27 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Parc.číslo stavební 164, HALA 7, 294 46 Žerčice.
  • Prvotní kontakt: e-mail: ladislava.tanuskova@pilous-packaging.com.
  • Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc.

Úklid prodejny - Tesco Dolní Bžřežany ( brigáda ) nová nabídka

Okres Praha-západ
  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.

Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a v... nová nabídka

45 000 Kč měsíčně
  • VŠ vzdělání (min.baklářské), znalost angličtiny na úrovni rodilého mluvčího výhodou.
  • Mzda: 45 000 Kč / měsíc.

Pracovník/ce úklidu. nová nabídka

A-ROYAL Service s.r.o.
Okres Kladno
  • Přijmeme zaměstnance na úklid výrobního podniku v Unhošti (okres Kladno).
  • Práce se provádí po-pá, 7-14 hod.

Uklizeč/ka. nová nabídka

DORA Services s.r.o.
Okres Mělník
  • Přijmeme zaměstnance na úklid kancelářských, výrobních a ostatních prostor.
  • Úklid probíhá pouze v pracovních dnech, ranní směny, nástup možný ihned.

Noční ostraha stavby. nová nabídka

PROFIS one Group s.r.o.
  • Náplní práce jsou pravidelné obchůzky po areálu.
  • Drobná administrativní činnost, zajištění pořádku a bezpečnosti.
  • Požadujeme min. 18 let, čistý rejstřík.

Skladový operátor/ka, na ranní/odpolední směny nová nabídka

  • Porozhlížíš se po zajímavém přivýdělku před vánočními svátky?
  • Jsi ochotný podílet se na práci ve výrobě a pracovat na směny?
  • Stálou mzdu od 23 000 Kč,.

Pracovník/ Pracovnice úklidu - uklízeč/ka. nová nabídka

DIRAC Industries s.r.o.
Okres Kolín
  • Pracovník/ Pracovnice úklidu - uklízeč/ka.
  • Náplň práce: Zajištění pravidelného úklidu ve firemních prostorách, Udržování pořádku na pracovištích zaměstnavatele,…

Montážní dělník s elektrosoučástkami nová nabídka

Okres Kolín
17 000 Kč měsíčně
  • Montážní dělník s elektrosoučástkami - pracovní poměr na dobu 90 dnů.
  • Mzda: 17 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: U Přehrady 3204/67,.

Finanční Kontrolor/ka Praha-východ nová nabídka

Advantage Consulting, s.r.o.
Okres Praha-východ
  • Měsíční a roční závěrkové aktivity.
  • Proces plánování a příprava forecastů.
  • Projektová kalkulace (makra, buy vyhodnocení), sledování profitability.

Montážní elektrikář - vhodné i pro absolventy nová nabídka

25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Jsi zkušený elektromontér nebo jsi čerstvě po škole a potřebuješ nabrat zkušenosti?
  • Trasování kabeláže dle výkresové dokumentace.

Obsluha stroje jako fík nová nabídka

  • Hledáš práci ve Slaném, kde se nemusíš bát, co bude další měsíc?
  • Pokud sis odpověděl/a ANO, tak hledáme právě tebe!
  • Nastoupíš rovnou do kmene firmy.

Prodavač/ka - pokladní - doplňovač/ka zboží. nová nabídka

Levné potraviny s.r.o.
Okres Benešov
118 Kč za hodinu
  • Prodavač/ka - pokladní - doplňovač/ka zboží.
  • Práce na pokladně, přijímání a doplňování zboží, komunikace se zákazníky.
  • Krátký/dlouhý týden, 12 h. směny.

Účetní. nová nabídka

HELLAND, s.r.o.
  • Do našeho mladého kolektivu přijmeme zaměstnance.
  • Podmínky:SŠ nejlépe ekonom.směru-možno i absolvent.
  • Nabízíme:příjemné prac.prostředí v centru Kladna,mladý…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!