nabídky práce: Středočeský kraj

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
5. stránka z 479 výsledků

Obchodní zástupce

EURO LAK MB
Středočeský kraj
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Obchodní podpora svěřených zákazníků a rozvoj spolupráce s nimi.
  • Sledování práce konkurence v daném regionu.

Skladní/-ce.

PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Beroun
  • Vychystávání objednávky pomocí čtečky, třídění a kompletace zboží, kódování a kontrola zboží, práce s manipulační technikou – retrak.

ÚDRŽBÁŘ-SPPRÁVCE nová nabídka

DAKURA, s.r.o.
Okres Mělník
  • Přijmeme údržbáře-správce motelu Svatý Kryštof na Mělnicku.
  • Požadujeme: bezúhonnost, zkušenost s uvedenou činností, řid.průkaz nejlépe sk.

Bezpečnostní pracovník - strážný/-á.

SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
Okres Kolín
  • Ostraha v hypermarketu, práce v obleku.
  • Kamerový systém, preventivní činnost, zabezpečení dodržování bezpečnostních předpisů, záchyty a spolupráce s PČR.

Provozní elektrikář. nová nabídka

NAREX BYSTŘICE s.r.o.
Okres Benešov
  • Preventivní prohlídky a údržba strojů a zařízení, zajištění provozu strojů a elektroinstalací.
  • Požadujeme SOU elektrotechnického směru, platnou zkoušku z vyhl.

Balič ve výrobě.

ALPLA, spol. s r.o.
  • Lídr v oblasti výroby plastových obalů přijme do svého týmu kolegy.
  • 12 hod. směny - denní, noční, střídání krátký, dlouhý týden.

Brigáda ve skladu archivace dokumentů 180 Kč/hod

180 Kč za hodinu
  • Brigáda ve skladu archivace dokumentů 180 Kč/hod.
  • Směny (7:00- 16:00 nebo 8:00-17:00).
  • QUBIX 4 PRAHA | Štětkova 18 | 140 00 Praha 4 | Czech Republic.

TRUHLÁŘ nová nabídka

LK Studio s.r.o.
  • Hledáme zkušeného a zodpovědného truhláře, který by dělal mistra malému týmu truhlářů, řídil je a koordinoval.

Úklidová pracovnice Mnichovo Hradiště

IF FACILITY
  • Mám zájem o toto pracovní místo.
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovnici na úklid FÚ v Mnichově Hradišti.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Manažer/ka provozu Beroun nová nabídka

GTH Multicatering
  • Pro náš stravovací provoz v Carrier Beroun hledáme zodpovědného a spolehlivého kolegu/gyni na pozici Manažr/ka provozu.
  • Nutná znalost práce s PC.

Teamleader kvality nová nabídka

Advantage Consulting, s.r.o.
Okres Praha-východ
  • Vedení menšího týmu specialistů kvality.
  • Koordinace a optimalizace výrobních procesů.
  • Komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky.

Brigáda v obchodu - Rakovník nová nabídka

  • Hledáme pracovníky na vybalování zboží, obsluhu prodejních úseků a nebo pokladní do Rakovníka.
  • Můžeš pracovat v jakémkoliv rozmení 7:00-22:00 nebo noční směny…

Přípravář barev (25 - 30 000 Kč) nová nabídka

Okres Nymburk
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Příprava výroby dle technologických postupů.
  • Zajišťování údržby filtrů a výrobních systémů.
  • Správa a tvorba auditních podkladů.
  • Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pracovník/skladník distribučního centra - 160 Kč/hod + 10% b...

160 Kč za hodinu
  • Získej dobrou práci v moderním distribučním centru v Dobrovízi a nastup do stabilní společnosti působící v oblasti internetového obchodu!

Uklízeč/ka. nová nabídka

B&Bartoni, spol. s r.o.
Okres Mladá Boleslav
  • Do našeho týmu nedaleko Mladé Boleslavi přijmeme spolupracovníky/spolupracovnice.
  • Náplň práce: úklid administrativních a výrobních prostor, doplňování…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!