nabídky práce: Staré Hradiště

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
5. stránka z 1 927 výsledků

Psychologové/psychoterapeutové nová nabídka

Pardubice
18 000 Kč měsíčně
  • Nástup možný ihned nebo dohodou.
  • Hledáme psychologa/psychoterapeuta do terapeutického týmu komplexní rehabilitace.
  • Uživatelská znalost práce na PC.

Pracovník stavby nová nabídka

Panek Group Europe s.r.o.
Pardubice
  • Hlavní i pomocné práce při realizaci hydroizolací a drobných oprav plochých střech.
  • Proaktivní návrhy na zlepšení služeb.
  • Vše lze naučit – zaučíme a pomůžeme.

Ředitel firemní galerie nová nabídka

CFIG SE
Pardubice
  • Finanční a investiční skupina CFIG patří mezi dynamické hráče na českém finančním trhu.
  • Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici Ředitele firemní galerie.

Brigádník – hydroizolatérské práce nová nabídka

Pardubice
  • Nevyžadujeme praxi v oboru, avšak stavebně-technická znalost výhodou.

fyzická ostraha objektů

WARRIOR SECURITY
Pardubice
  • Svůj životopis zašlete na naši e-mailovou adresu: info@warriorsecurity.cz.

Kuchař/ka nová nabídka

  • Příprava jídel teplé a studené kuchyně, příprava minutek (cca. 700 porcí/den).
  • Spolupráce s šéfkuchařem a kolektivem kuchyně.

Traktorista, krmič nová nabídka

České Lhotice
23 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: České Lhotice, Švihov.
  • POŽADAVKY: požadujeme ŘP skupiny B a T.
  • ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: prémie do 10.000,- Kč.
  • Mzda: 23 000 Kč / měsíc.

Pracovník zbožového hospodářství nová nabídka

Pardubice
  • PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.

Stavební dělník/dělnice - zedník/zednice nová nabídka

MARHOLD a.s.
Pardubice
  • Místo výkonu práce dle zakázek firmy v celé ČR.
  • Pracovní doba 07:00 - 15:30 Praxe v oboru min. 2 roky.
  • Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené.

Manažer prodejny nová nabídka

Pardubice
5 000 Kč měsíčně
  • Jsme prodejní síť - srdce celé Alzy, které nám na konci roku generuje 2/3 finálního obratu firmy.
  • Využij jedinečné příležitosti a přidej se k nám!

Pracovník příjmu zboží

UNI HOBBY Market
Pardubice
  • Typ úvazku: HPP, nerovnoměrná pracovní doba (krátký/dlouhý týden).
  • Baví Vás manipulace se zbožím a organizace?
  • Bez Vás by totiž regály zely prázdnotou.

Zámečník/zámečnice - svářeč/ka nová nabídka

K a S, s.r.o.
Pardubice
28 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: montáž chladicích zařízení ve výrobě, zámečnické a svářečské práce.
  • Požadujeme: vyučení a praxi v oboru, svářečský průkaz, odborná zdatnost.

Ostraha prodejny v civilu, Pardubice , vyhrazeno pro OZP

Aves Plus
Pardubice
120 Kč - 130 Kč za hodinu
  • Hledáme zodpovědnou osobu na pozici "detektiv".
  • Mzdu až 130 Kč,-/hod.
  • Příspěvek na dopravu nebo ubytování.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek, Trvalý.

Webový grafik, webdesigner

Develox
Pardubice
  • Hledáme nového externího spolupracovníka na pozici webový grafik/webdesigner.
  • Jedná se o spolupráci na základě smlouvy nebo dohody o provedení práce.

Obchodní zástupce

OPAZ s.r.o.
Pardubice
  • Kontaktování nových zákazníků ve svěřeném regionu.
  • Poradenská a odborná péče zákazníkům.
  • Středoškolské vzdělání, řidičský průkaz skupiny B.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!