nabídky práce: Starý Jičín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
2. stránka z 162 výsledků

Farmaceutický reprezentant - Ostravsko

Manuvia Expert Recruitment
Moravskoslezský kraj
30 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Hledá se Medicínský reprezentant pro originální farmaceutickou společnost.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ (farmacie, lékařství, přírodní vědy).

Operátor výroby, jednosměnný provoz - Ostrava Hrabová

18 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • Hledáš novou pohodovou práci bez nočních směn a na jednosměnný provoz?
  • Máš kladný vztah k elektronice a drobnější součástky ti nedělají žádný problém?

Strojníci buldozeru nová nabídka

40 000 Kč měsíčně
  • Firma se specializuje na provádění vodohospodářských a pozemních staveb, na výstavbu inženýrských sítí a demoličních prací.
  • Mzda: 40 000 Kč / měsíc.

Obsluha zemních a příbuzných strojů - válcíř nová nabídka

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

MERLIN-PLUS
  • Máš obchodní zkušenosti v oblasti automotivu, průmyslu nebo zemědělství?
  • Hledáš práci a jistotu v zavedené a stabilní firmě?
  • Potom pro tebe máme zaměstnání.

Svářeč - pouze PO-ČT, možnost práce na IČO!

  • Baví Vás svařování a chcete pracovat pro zaměstnavatele, který si zakládá na férovosti a lidském přístupu?
  • Svařování ocelových konstrukcí (velké celký trubek…

Vedoucí směny

  • Do distribučního centra potravinářské společnosti hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici VEDOUCÍ SMĚNY.

Systémový/á administrátor/ka Linuxu (Ostrava) nová nabídka

  • Pohybujete se v IT správě, supportu uživatelů, hovoříte anglicky a znáte platformu UNIX?
  • Pokud už máte několik let zkušeností (min. 3 roky), přispějte svými…

Rezident inžinier v Moravskoslezkom kraji, Česko.

M&M Personal s. r. o.
  • Hľadáme skúseného rezident inžiniera pre našu expanziu na český automobilový trh.
  • Vašou hlavnou náplňou práce bude:
  • Vykonávanie a hodnotenie interných auditov.

IT SUPPORT - i junior (mzda 25-35 000 Kč nástup)

25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • IT SUPPORT - i junior (mzda 25-35 000 Kč nástup).
  • Brno, Moravskoslezský kraj, Praha (Brno, Praha, Ostrava).
  • Máš už nějaké zkušenosti jako podpora IT nebo chceš…

Stavební lakýrníci a natěrači nová nabídka

  • Předem volat na č. 725 275 902 a domluvit si schůzku.
  • Adresa pro osobní schůzku: Hlavlová 428/3, Ostrava-Přivoz , pondělí, středa:10-12h.

Operátor výroby, pouze denní směny! Ostrava-Hrabová

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK

Callis Inter
  • Jedná se o práci na montážních linkách - nenáročnou, dobře placenou.
  • Není nutné mít zkušenosti s prací v automobilce.
  • Dovolená až 5 týdnů/po roce v zaměstnání.

CUKRÁŘ/KA OSTRAVA - VÍTKOVICE

Ollies dorty s.r.o.
  • Do příjemného kolektivu v naší cukrářské výrobě přijmeme kolegu/kolegyni na pozici Cukrář/ka:
  • Spolupráce s kolegy na směně,.
  • Chuť učit se novým věcem,.

Montáž světel od 125,-Kč/hod. svoz Havířov, Orlová, Karviná

Work Service
  • Výroba světel a elektroniky pro automobilový průmysl.
  • 3 - směnný provoz (ranní, odpolední, noční).
  • 15 000,- Kč náborový příspěvek.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!