nabídky práce: Starý Jičín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
3. stránka z 161 výsledků

Telefonista/ka

Gleton s.r.o.
Moravskoslezský kraj
  • Hledáme telefonní/ho operátora/ku pro kontaktování potenciálních klientů v oblasti propagaci firem na internetu.
  • Vzdělání ZŠ Jazykové znalosti - aktivně:

Prodavač/ka

Richard Martynek
  • Přijmeme zaměstnance na ranní prodej v kantýně.
  • Práce pondělí - pátek, 5:00 - 10:00.
  • Vhodné na částečný úvazek nebo jako brigáda na DPP/DPČ.

Vedoucí směny

  • Do distribučního centra potravinářské společnosti hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici VEDOUCÍ SMĚNY.

Svářeč - pouze PO-ČT, možnost práce na IČO!

  • Baví Vás svařování a chcete pracovat pro zaměstnavatele, který si zakládá na férovosti a lidském přístupu?
  • Svařování ocelových konstrukcí (velké celký trubek…

Pracovník úklidu Mošnov

IF FACILITY
  • Mám zájem o toto pracovní místo.
  • Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníky na úklid letiště L. Janáčka v Mošnově.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.

Výkonný ředitel – CEO pro akvizici

PROMET GROUP a.s.
  • Typ úvazku: plný úvazek , Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj.
  • Stanovení a rozhodování o dlouhodobých strategických cílech výrobní organizace.

Mediální konzultant pro rádia a internet

RADIOHOUSE
  • Mediální konzultant pro rádia a internet.
  • Tvoříme nejširší síť profesionálních konzultantů v ČR pro rozhlasovou a internetovou reklamu.

Operátor výroby, jednosměnný provoz - Ostrava Hrabová

18 000 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • Hledáš novou pohodovou práci bez nočních směn a na jednosměnný provoz?
  • Máš kladný vztah k elektronice a drobnější součástky ti nedělají žádný problém?

Pracovník kanceláře Ostrava

JIMAMA Group s.r.o.
  • Pracovní náplň: organizace chodu kanceláře, odesílání a evidence pošty, zabezpečení chodu kanceláře - zajištění kancelářských potřeb, práce v interním systému.

Zedník/ce v oblasti výstavby budov nová nabídka

  • 71121 Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).
  • Předem volat ve dnech Po a St 10-12 hod. na č. 725 275 902. a domluvit si schůzku.

Systémový/á administrátor/ka Linuxu (Ostrava) nová nabídka

  • Pohybujete se v IT správě, supportu uživatelů, hovoříte anglicky a znáte platformu UNIX?
  • Pokud už máte několik let zkušeností (min. 3 roky), přispějte svými…

38-59000Kč řidičům na MKD-Turnusy+kolečka vík.doma

STEBAL SPEDITION s.r.o
  • Dopravní a spediční společnost - pochází z Čech, Dubí u Teplic, s pobočkou v Ostravě.
  • Jsme firma s 15-ti letou tradicí, a 150-ti kamionovou flotilu .. kterou…

Operátor výroby, pouze denní směny! Ostrava-Hrabová

HR BUSINESS PARTNER

Callis Inter
  • Co bude Vaší náplní práce:
  • Zodpovědnost za nábor a výběr zaměstnanců, jejich adaptaci, vzdělávání a rozvoj.
  • Co byste měl/a splňovat:

ADMINISTRATIVNÍ PRACANT S NĚMČINOU (24 - 30 000 Kč) nová nabídka

Advantage Consulting s.r.o.
24 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.
  • Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!