nabídky práce: Stod

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Dočasný úvazek (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 12 výsledků
TRANSICO SPEDITION, s.r.o.
Plzeň
  • Pomocná síla v malé firmě se závodním stravováním.
  • Náplň práce - mytí nádobí,úklid provozovny.
  • Pouze ranní směna 6,00 - 12,30 hod jen v pracovní dny.
S.C.SERVIS Group, s.r.o.
Nýřany
  • Hledáme vhodné uchazeče z řad osob se zdravotním znevýhodněním (1. - 3.
  • Stupně), muže i ženy, na pozici pracovníka ostrahy - vrátného v Nýřanech.
HLS SECURITY AGENCY s.r.o.
Plzeň
  • Nabízíme možnost dlouhodobého zaměstnání pro zavedenou společnost na pozici: Strážný/á.
  • Zaměstnání na pracovní smlouvu (HPP) nebo DPP.
Coffee group s.r.o.
Plzeň
  • Hledáme do rodinné kavárny Enjoy v centru Plzně na Klatovské parťačku Baristku.
  • Je káva tvůj životní cíl, máte chuť být součástí rodinné společnosti a podílet…
HOTEL PLZEŇ s.r.o.
Plzeň
  • Hledáme do našeho kolektivu recepční se znalostí anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Recepční pracuje na 12ti hodinové směny, směny si vybíráte samy dle…
Prokopka s.r.o.
Plzeň
  • Do naší restaurace v rodinném pivovaru hledáme šikovného človíčka na obsluhu.
  • Požadujeme praxi a kladný vztah s gastronomií.
  • Úsměv a chuť do práce.
Jaroslav Šťastný
Plzeň
  • Nabízím práci v příjemné, zaběhlé hospodě s tradicí, která se nachází na doubravce v Plzni.
  • Do hospody k sobě sháním někoho kdo by mi byl spíše parťákem než…
Aimtec
Plzeň
  • Jste objevitel, který ze spleti informací dokáže vyhodnotit ty správné?
  • Je pro vás nejdůležitější fází dobrého rozhodnutí kvalitní příprava?
HF servis s.r.o.
Plešnice
  • Zpracování přijatých objednávek, fakturace (tuzemsko i zahraničí).
  • Vyřizování telefonních hovorů, e-mailů a pošty (tuzemsko i zahraničí).
JUMP ÚSTÍ s.r.o.
Plzeň
  • Hledáme novou posilu do našeho skvělého týmu sportovců.
  • Chceš mít možnost se realizovat ve stále expandující společnosti a být u zrodu nových věcích?