nabídky práce: Stod

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 113 výsledků

Administrativní pracovník/ce

Plzeňský kraj
16 100 Kč - 17 000 Kč měsíčně
  • Požadavky: znalost ukrajinštiny a ruštiny, dobrá znalost práce na PC - Excel, Word.
  • Mzda: 16 100 - 17 000 Kč / měsíc.

Dispečer rozvozu kusových zásilek

Plzeň
30 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 30 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Zahradní 173/2, Plzeň, 32600.

Montáže,zámečník

Staňkov
28 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Osobní, e-mailový nebo telefonický (7,00 - 16,00 hod.) kontakt.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B.

Traktorista

22 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • B,T, spolehlivost, samostatnost, pečlivost.
  • Práce traktorem v RV a ŽV.
  • Nabízíme: dovolenou 25 dní, příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění,závodní…

Automechanik

Holýšov +2 lokality
  • Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity.

Pracovník/pracovnice provozu školy - uklízeč/ka

Horšovský Týn
16 000 Kč - 19 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 16 000 - 19 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Zámecký park 3, Horšovský Týn, 34601.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Obsluha čerpací stanice

Kladruby
24 000 Kč - 29 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: ČS PHM Kladruby D5.
  • Osobní kontakt na ČS PHM Kladruby D5.
  • Příspěvek na dopravu až 2000,- KČ, ostatní bonusy.

Dělník/nice v elektrotechnice

Chotěšov
  • Místo výkonu Dobřanská 629, Chotěšov.
  • Náplň práce: ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha výrobních strojů, práce převážně v…

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení

Chotěšov
  • Náplň práce: montáž a kompletace výrobků.
  • Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manuálníá zručnost, schopnost práce ve…

Truhlář (truhlářská výroba - manuální zručnost)

Holýšov
  • Místo pracoviště: Kasárenská 2, Holýšov,.

Svářeč

Holýšov +1 lokalita
  • Telefonický kontakt 9:00 - 15:00 hod.
  • Místo pracoviště: K EvoBusu 610, Holýšov, 34562.

Ostatní pomocní manipulační pracovníci

Dobřany
  • Místo výkonu Osoblaho 1275, Dobřany.
  • Pracovní doba 6:00 -14:00, 14:00-22:00 Po-Pá.
  • Prvotní kontakt na uvedeném telefonním čísle po-pá 9:00-14:00.

Řidič

  • Místo výkonu práce Horšovský Týn.
  • Požadavky: nutný řidičský průkaz sk.
  • Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D.

řidič vnitropodnikové dopravy

Holýšov
  • Místo výkonu práce: okres Domažlice.
  • Telefonický nebo e-mailový kontakt.
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C.

Číšníci a servírky

28 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce Broumov-restaurace Na čáře.
  • Osobní kontakt po tel. domluvě každý den do 18.00 hod.
  • Firma poptává kuchaře a servírky i bez vyučení.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!