nabídky práce: Stod

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 27 výsledků

Pracovník/pracovnice provozu školy - uklízeč/ka

Horšovský Týn
16 000 Kč - 19 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 16 000 - 19 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Zámecký park 3, Horšovský Týn, 34601.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

číšník/servírka

26 100 Kč měsíčně
  • Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.
  • Mzda: 26 100 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: náměstí Republiky 105, Horšovský Týn, 34601.

Pedagogický/á pracovník/pracovnice

3 000 Kč týdně
  • Pedagogický/á pracovník/pracovnice , ukončení maturitou.
  • Nabízíme: prémie může činit 0 Kč až 3.000,00 Kč.
  • Místo pracoviště: Nádražní 79, Horšovský Týn, 34601.

Obsluha ČS

20 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Jednosměnný provoz nebo dělené směny.
  • Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc.

Bezpečnostní pracovník

OBS Praha s.r.o.
  • Přijmeme pracovníky do naší společnosti.
  • Hodinová mzda 90,– až 100,– Kč .
  • FYZICKY ZDATNÉHO MUŽE, dobrý zdravotní stav, zájem o práci, flexibilitu a čistý…

řidič kamionové dopravy

20 000 Kč měsíčně
  • Mzda 20 000Kč + diety + osobní ohodnocení dle vykonané práce.
  • Telefonický nebo e-mailový kontakt.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.

Manažer/ka prodejen - Horšovský Týn

20 600 Kč - 31 000 Kč měsíčně
  • Popis pozice: náplní práce manažera prodejen je denní kontakt s prodejnami ve svěřeném obvodu, jednání s personálem a jeho motivace, zajišťování provozních…

Obsluha pásové pily SERRA

150 Kč za hodinu
  • Požadavky: nutná praxe v oboru zpracování dřeva.
  • Po zaučení 150 Kč/hod.
  • Místo pracoviště: Polní 198, Horšovský Týn, 34601.

řidič nákladního automobilu v MKD

40 000 Kč měsíčně
  • Veškeré potřebné doklady k výkonu povolání výše uvedené profese.
  • Mzda: 40 000 Kč / měsíc.

Automechanik

  • Místo pracoviště: Na přeložce 289, Horšovský Týn, 34601.
  • Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!