nabídky práce: Studénka

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 139 výsledků

Pracovník restauračního provozu v IKEA nová nabídka

Ostrava
  • Miluješ jídlo a rád ochutnáváš.
  • Rád se usměješ na zákazníky a směješ se s kolegy.
  • Máš-li za sebou zkušenost z restauračního provozu, je to výhoda!

Obchodně administrativní referent/ka. nová nabídka

NOELSTAF spol. s r.o
Nový Jičín +2 lokality
39 000 Kč - 43 000 Kč měsíčně
  • Jaká bude Vaše náplň práce.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Pružnou pracovní dobu- možný částečný home.office.

Řidič mezinárodní dopravy do 3,5 t nová nabídka

Moravskoslezský kraj
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: řidič mezinárodní dopravy.
  • Požadujeme: zkušenosti s řízení dodávek, zkušenosti v MD, pracovitost, svědomitost, trestní bezúhonnost.

Brigáda - občasné 12ti hodinové směny Frýdek-Místek nová nabídka

CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.
Frýdek-Místek
1 155 Kč - 1 500 Kč denně
  • Vhodné pro studenty na VŠ, aktivní důchodce nebo jako přivýdělek k home office.
  • Vychystávání krabic s vyrobenými uzávěry, vkládání sáčků.

Pomocné práce (úklid sněhu) nová nabídka

Pro Bank Security a.s.
Ostrava
150 Kč za hodinu
  • SD, ID na úklid sněhu v Ostravě, práce pouze na DPP v případě potřeby.
  • Práce především v ranních hodinách.

Prodavači elektrického ručního nářadí a strojů nová nabídka

20 000 Kč měsíčně
  • A16 z:15/1/2021.
  • Ranní/odpolední směny, samostatný prodavač/ka.
  • Příjem a evidence servisu strojů.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.

FAKTURANT/FAKTURANTKA nová nabídka

Donashop s.r.o.
Šenov u Nového Jičína
Požadavky
Střední škola s maturitou
  • Jsme český prodejce nábytku s vlastním internetových obchodem.
  • Prodejem nábytku se zabýváme již od roku 2012.
  • V roce 2019 jsme zahájili prodej i na Slovensku.

REFERENT ZDRAVOTNÍ PÉČE PRO ÚHRADY A REGULAČNÍ MECHANISMY nová nabídka

Ostrava
  • REFERENT ZDRAVOTNÍ PÉČE PRO ÚHRADY A REGULAČNÍ MECHANISMY.
  • Pro nového kolegu s pozitivní energií pro práci s čísly, výpočty a analýzami, nabízíme pracovní…

Operátor výroby, až 31 000 Kč, svoz i ubytování zdarma,15 00... nová nabídka

O.K. solution, s.r.o.
Nový Jičín
  • Chceš se podílet na výrobě produktů pro automobilový průmysl?
  • Pokud ano, tak neváhej a kontaktuj nás už dnes!
  • Náplň Tvé práce bude spočívat v :

Skladník/ce KVH a nábytkového kování nová nabídka

DŘEVO TRUST
Sedliště
  • Pro náš sklad v Sedlištích u Frýdku-Místku hledáme spolehlivého skladníka/ci na provozovnu KVH hranolů a nábytkového kování.
  • Telefon: +420 606 773 620.

ASISTENT/-KA ŘEDITELE PODNIKU nová nabídka

VOP CZ, s.p.
  • HLEDÁME VHODNÉHO KOLEGU/KOLEGYNI NA ÚTVAR ŘEDITELE PODNIKU.
  • Kompletní vedení správní agendy a chodu sekretariátu ředitele podniku.
  • Znalost práce v MS Office.

Junior Marketing Specialist nová nabídka

AdVisio marketing
Ostrava
  • V našem [A] týmu teď máme volnou židli pro Junior marketing specialistu/-ku – marketingového juniora, se všeobecným přehledem a chutí si všechno osahat.

PRACOVNICE/K ÚKLIDU - OZP - AGEL Ostrava nová nabídka

Advantage Consulting
Ostrava
  • Otírání povrchu stolů a ohmatů.
  • Práce je vhodná pro ID,OZP.
  • Místo výkonu práce: AGEL Ostrava, Tyršová.

IT servisní technik nová nabídka

ANCHOR - Technologies s.r.o.
Ostrava
88 Kč - 200 Kč za hodinu
  • Do týmu našich IT techniků hledáme nového kolegu/kolegyni se sídlem v Ostravě.
  • Znalost software Windows, MS Office.
  • Znalost AJ na úrovni min. B1.

Skladníci nová nabídka

HELCEL nábytek s.r.o.
Ostrava
  • Přijmeme pracovníky do skladu s nábytkem v Ostravě - Hrabové na trvalý pracovní poměr.
  • Prac. doba: PO-PÁ: 7-15:00.
  • Pevná pracovní doba bez přesčasů.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Vůbec

Částečně

Velice

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!