nabídky práce: Studénka

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Nový Jičín (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 145 výsledků
Repharm
Nový Jičín
  • Určeno pro: nelékařské zdravotnické profese.
  • Společnost Repharm je provozovatelem lékáren v rámci skupiny AGEL a tvoří řetězec LÉKÁREN AGEL.
IDEAL WORK s.r.o.
Nový Jičín
  • Jedná se o práci v malé firmě, v přátelském kolektivu.
  • Náplň práce: montáž forte žebříků, vrtání, skládání, kompletování, balení apod.
STECOMTRA
Nový Jičín
  • Požadavky: Vzdělání v oboru strojírenství Dobrá znalost čtení výkresové dokumentace Praxe v oboru výhodou Svařování CO2 Platný svářecký lístek Flexibilita…
Schenker Spol. S.R.O
Nový Jičín
  • Realizace vykládky a nakládky zásilek na skladovém terminálu.
  • Evidenční kontrola pomocí mobilního skeneru.
  • Skladová manipulace s využitím moderní techniky.
Manuvia, a. s.
Nový Jičín
  • Pouze RANNÍ směny Po - Pá (6:30 - 14:30).
  • Zaškolení ale zkušenost se šitím na šicím stroji nutná!
  • Práce v neformální a přátelské atmosféře.
REAL JOB s.r.o.
Nový Jičín
  • Nabízíme Vám práci ve značkové dílně v nadstandartním pracovním prostředí.
  • Stabílní zaměstnání na HPP u předního výrobce českého oblečení.
RegioJet a.s.
Nový Jičín
110 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Chcete klidné zaměstnání, kde lidé ocení Vaši pomoc?
  • Do našeho týmu prodejců hledáme nové posily pro prodej jízdenek.
  • Co tě čeká a nemine?
100% REWORK s.r.o.
Nový Jičín
100 Kč za hodinu
  • Hledáme zodpovědné brigádníky na zajištění kontroly automobilových součástek.
  • Jedná se o vizuální kontroly a drobné opravy dílů do automobilů.
Manuvia Staffing, s.r.o., odštěpný závod
Nový Jičín
  • Výhoda vyúčení v technickém oboru.
FlexI T agency s.r.o.
Nový Jičín
  • HLEDÁME ŠIKOVNÉ PRACOVNÍKY VÝROBY SVĚTEL DO AUT.
  • Obsluha stroje, kontrola kvality, montáž plastových dílů.
  • Pracoviště: Šenov u Nového Jičína / Rychvald.