nabídky práce: Studénka

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Okres Ostrava-město (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 362 výsledků
Řeznictví H+H, s.r.o.
Okres Nový Jičín
  • Prodejna v Frenštát p.R..
  • Požadujeme vyučení v oboru prodavač/ka nebo praxi na prodejně, praxe v prodeji masa/uzenin velkou výhodou, pracovitost, zodpovědnost,…
PROMET WORKS s.r.o.
Okres Ostrava-město
  • Náplň práce je slévání železa, odlévání do forem, broušení odlitků.
  • Ubytování i doprava zajištěno zdarma.
  • Nástup mzda od 21.000Kč v čistém + bonusy.
R&S TRUCK Vratimov s.r.o.
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: přeprava Ostrava a okolí, vozidlo do 12 tun.
  • Mzda od 25 000 - 30 000 Kč.
  • Požadujeme min. střední odborné (vyučen) vzdělání, ŘP sk.
GriffTec s.r.o.
  • Hledáme pomocníka do práškové lakovny v Ostravě.
  • Navěšování výrobku, kontrola odmašťovacího procesu, kontrola počtu a kvality výrobků.
BJK servis s.r.o.
  • Do restaurace Futrovna v Porubě, hledáme kolegy do našeho kuchařského týmu.
  • Požadujeme pracovitost, spolehlivost, společenskou loajálnost.
KLASIK ČR spol. s r.o.
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme novou posilu na HPP.
  • Budeme tě potřebovat pro tvorbu a správu PPC kampaní, analýz, reportů z GA (nutné zkušenosti a praxe v oboru) a také pro drobnou…
LoPssWay s.r.o.
  • Pracovník/ce obsluhy a přípravy Bageterie Boulevard.
  • Náplň:práce za pokladnou,obsluha zákazníků,úklid front baru,příprava teplých a studených nápojů.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Okres Opava
  • Pro našeho významného klienta hledáme do.
  • Vhodné pro muže i ženy.
  • Příprava materiálu pro výrobu a expedici.
  • Evidence materiálu a jeho pohybu.
Miroslav Raška - vodovody a kanalizace s.r.o.
  • Požadavky: strojnický průkaz pro práci s pás. a kol. rýpadly, řidičský průkaz B Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení nástup ihned nebo dle dohody.
MV ČR - Služební místa
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: vysokoškolské v bakalářském studijním programu.
  • Místo působiště (region): Ostrava-město.
  • Místo je volné Od: 1. února 2020.