nabídky práce: Svratka

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Kraj Vysočina (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 181 výsledků
OREA HOTELS s.r.o.
Okres Žďár nad Sázavou
  • Požadujeme pečlivost, ochotu pracovat a učit se.
AQUASYS, spol. s r.o.
  • Pracoviště: Jamská 2488/65, Žďár nad Sázavou.
  • Požadujeme min. střední odborné (vyučen) vzdělání, minimálně 2-letou praxi na stroji, ŘP sk.
B.C.S. s.r.o.
  • Přijmeme zaměstnance na ČS B.C.S.
  • Příprava denního a svačinového menu.
  • Požadujeme: samostatnost, organizační schopnosti, schopnost práce v týmu.
Building Plastics ČR, s.r.o.
  • Nakládka, vykládka materiálu, řízení VZV (průkaz výhodou), údržba zařízení, komunikace s jednotlivými středisky.
  • Zkušenost s prací skladníka výhodou.
  • Požadujeme odpovídající úroveň vystupování, pečlivost, ochotu pracovat a učit se.
BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o.
  • Požadujeme řidičský průkaz skupiny C+E, kartu řidiče, profesní průkaz, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, fyzickou způsobilost.
  • Požadujeme min. střední odborné (vyučen) vzdělání, ŘP sk.
  • C. První kontakt: telefonicky 6,00-14,00 hod. nebo…
  • Náplň: příprava barev dle receptur výrobce, ruční lakování průmyslového materiálu.
  • Požadujeme: vyučen/a, praxe lakování auto laky výhodou ne podmínkou, manuální…
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Prodavač/-ka pro pultový prodej masa, uzenin, sýrů, lahůdek, zákusků a výrobků z teplého pultu.
  • Nabízíme: práci ve stabilní české spol., multisport kartu,…
JUDr. Stanislav Blažka
Kraj Vysočina
  • Kuchařka/ka, velmi dobře zaplatíme kuchaře, který prokáže, že umí vařit.
  • Také kuchaře či kuchařku, kteří se vařit učí a chtějí vařit.