nabídky práce: Svratka

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Nové Město na Moravě (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 23 výsledků
Pension Klokočí, s.r.o.
Nové Město na Moravě
  • Hledáme kolegu/kolegyni do naší rodinné restaurace na brigádu nebo HPP.
  • Požadujeme poctivost, pečlivost, spolehlivost a nadšení pro dobrou gastronomii.
KOMFI
  • Vyučení ve strojírenském oboru (vhodné i pro absolventy bez praxe).
  • Schopnost rychle se učit novým věcem.
  • Finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům.
Bc. Filip Tylš
  • Jsme rodinná firma podnikající na Vysočině.
  • Rozšiřujeme tým a hledáme k sobě nové kolegy.
  • Práci nabízíme na brigádu, dohodu i práci na živnostenský list.
Data Servis - informace, s.r.o.
95 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Již 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa).
  • Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe?
KOMFI
  • Kompletace elektroinstalace strojů a zařízení.
  • Vyučení v oboru elektro (vhodné i pro absolventy bez praxe).
Ing. Jan Pech
100 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Hledáte-li stabilní zaměstnání v menším, rodinném, kolektivu, rádi Vás přivítáme v Restauraci U Berušky ve Svratce.
  • V případě zájmu nás navštivte na adrese nám.
100 Kč za hodinu
  • Náplní práce je návštěva restauračních zařízení (v místě bydliště), kde je zapotřebí vyplnit dotazník.
  • Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat…
ESFIA
  • Pri spolupráci formou TPP: 1300 – 2000 EUR brutto mesačne (z toho základná zložka od 1300 EUR).
  • Testovanie, oživovanie a uvádzanie do prevádzky strojov,…
TONIX JOBS - CZ
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.
  • Vkladanie a vykladanie komponentov do a zo stroja.
  • Základna hodinová čistá mzda 4,20 – 5 €/hod.
MediClinic a.s.
  • Společnost MediClinic a.s. je předním soukromým poskytovatelem převážně primární zdravotní péče na území celé České republiky.