nabídky práce: Týniště nad Orlicí

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 770 výsledků

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Královéhradecký kraj
  • Práce doma, práce s PC.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Pracovník/pracovnice potravinářské výroby, expedient/expedie...

Týniště nad Orlicí
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Turkova 77, Týniště nad Orlicí, 51721.
  • Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP).

Prodavač/prodavačka

Týniště nad Orlicí +2 lokality
18 000 Kč měsíčně
  • Kontakt telefonicky nebo osobně v prodejně Cukrárna-lahůdky, Týniště n.O.
  • Od 8:00 do 12:00 hodin nebo e-mailem cukrarnatyniste@gmail.com.

Referentka, Referent.

The Oppidum - Czech s.r.o.
Pardubice
  • Správa objednávek, jejich kontrola a aktualizace, komunikace s našimi zákazníky, emailem i telefonicky, potvrzení objednávek, vystavení dodacích listů,…

Kuchař /kuchařka

30 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Kontakt telefonicky nebo e-mailem nfo@kozlovaputyka.cz.
  • Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 17. listopadu 202, Týniště nad Orlicí, 51721.

Výzkumný pracovník, typ ESR II (postdoc pozice) nová nabídka

Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové
40 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení, dle Zákona o vysokých školách,.

Obsluha výrobní linky

Čermná nad Orlicí
  • Kontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 14:00 hod. nebo osobně na pracovišti.
  • Obsluha výrobní linky, balení výrobků.

Pracovník/pracovnice expedice nová nabídka

4home, a.s.
Hradec Králové
  • Balení zboží koncovému zákazníkovi s pomocí PC.
  • Navážení zboží pomocí papírové jízdy nebo terminálu.
  • Přeskladňování zboží z pozice na pozici.

úklidový pracovník Choceň nová nabídka

ALEX FULL s.r.o.
Choceň
  • Přijmeme pracovníky na úklid administrativních prostor v Chocni a pracovníka na výdej stravy.
  • Vhodné zejména pro ČID a OZZ.

Číšník/servírka

Týniště nad Orlicí +3 lokality
17 000 Kč měsíčně
  • Směny krátký a dlouhý týden.
  • Mzda: 17 000 Kč / měsíc.

Svářeč nová nabídka

Pavla Oswaldová
  • Královéhradecká společnost nabízí volnou pracovní pozici.
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned.
  • Náplň práce: svařování ocelových kontejnerů metodou CO2.

Pomocná síla do kuchyně

Hradec Králové +1 lokalita
19 000 Kč měsíčně
  • PP na dobu neurčitou, nástup ihned.
  • Náplň práce: hrubá příprava zeleniny, vaření příloh, pomocné práce v kuchyni, mytí provozního nádobí.

Trainee Translator English to Slovak

SDL
  • SDLInternational (London Stock Exchange: 'SDL') is the leader in global information management (GIM) solutions that empower organizations to accelerate the…

Zedník / zednice

17 800 Kč měsíčně
  • CZ-ISCO: 71121 Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).
  • PP na dobu neurčitou, nástup 22.7.2020.
  • Náplň práce: výroba komínových tvárnic a dalších výrobků.

Vedoucí směny (m/ž) nová nabídka

  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.